* Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (50)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adar spune:

Hehe, multumesc Mar_apr , oricine ai fi ....

Si acum, cu surle si trambite, il pup pe cel mai iubit copil ....

LA MULTI ANI ANDREEEEEEEEIIIIIIIII !!!!! Sa fii sanatos si sa cresti mare si frumooooosssss!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Am citit si io rapid aici!

Vreau sa-i urez la multi ani si multa sanatate lui Andrei al Doinei!

Sper sa revin maine! Acum tre sa fug ca ma striga Kri...malala...care vrea sa fie Mihaela. Va multumesc pentru mesaje si va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

MALALA ... va pupam si noi si va dorim toate cele bune !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

LA MUUULTI, MUUULTI ANI FERICITI DRAGUL NOSTRU ANDREI SI MAI ALES, MULTA-MULTA SANATATE!!!!

DOINA, CE MAI FACETI, CUM SUNTETI?


Alina si Marc Alexandru (28.03.2006)
pozele noastre
martisor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biuta spune:

LA MULTI ANI ANDREI!!! iti dorim sa fii sanatos, cu mult noroc, frumos, deja clar esti :) si sa ai parte de ce e mai bun in viata , voinicel dragut si scump :)
Pupppppppppppppppppammmmmmmmmmmmmmmm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

La multi ani ANDREI,sa cresti mare si bun si sa ai parte numai de bine si de bucurii pui mic si scump!Doina,sa va traiasca comoara si sa va bucurati de el toata viata!Bafta in tot ce faci!Si....vrem poze,te rog mult,cu sarbatoritul!

Laura,FELICITARI pentru botez si astept pozicile!!!Pupam si noi cu mult foc mica crestina!Mult noroc!!!
Am pus doar o poza pentru ca e singura de pe camera mea...domnul tati a facut restul pozelor cu aparatul lui....si deci ceva saptamani mai tarziu cand vine tati din nou atunci o sa completez cu poze de la petrecere.Va pup pe toate!Fug la invatat caci iar ma termina nervos astia cu testele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinutza spune:

Salutari fetele mele....
1.multumesc din suflet pt toate urarile de bine la adresa puiutei mele..."sut doshoara"...cam asa zice ea acum despre faptul ca a implinit venerabila varsta de doi anisori...sper sa pot mai tarziu sa scriu mai multe.
2. La muuulti ani celor doi Andrei (Doina si Irina) si Maria-san...va urez din suflet toata sanatatea din lume, numai bucurii si fericire....
3.Diana ti-am lasat mesaj pe mess depsre chestia cu alergia...

revin

------------------------------------------------------------------------
catrinutza - mamicutza ... de mariuci si samburelu - mititelu
varsta Mariucului (28 februarie 2006) Poz(n)e si www.dropshots.com/new.php?userid=122884&cdate=20060801&cimg=0" target="_blank"> filmuletze cu Mariuca
_

"Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

La multi ani Andrei al Doinei , Andrei al Irinei , Maria-chan !!!!! Sa fiti sanatosi si norocosi!!!!

La multi ani Maria Cornelia si Stefanel!

CATRINUTZA pupam doshoara!!

Despre noi…. Oana are o faza de “nu-nu-nu”, de ma darama. Vrea sa faca totul singura, si o las evident, dar la un moment dat devine chiar prea mult… Aseara abia am imbracat-o in pijama. A vrut singura sa si-o ia pe ea, dupa care si-a dat-o jos, (si asta de trei ori), dupa care a intrat singura in sacul de dormit si si-a tras fermoarul. Asta s-a intamplat mai repede, ca i-am zis ca sting lumina si plec daca nu intra odata in sac. Si cum incerc sa pun mana sa o ajut, tzipa “mami nuuuu!” Aia nu, aia nu, aia nu. Imi dau seama ca acuma invata, ca devine independenta, ca trebuie incurajata, si incerc, pe bune, chiar o las, dar seara faza cu pijamaua luata si data jos de 3-4-X ori, ma omoara!!! Voi aveti parte de din astea? Astia-s “teribilii doi ani”, zau ca-i mai nasol decat cu colicii!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

La multi ani,Mariuca de Rocsana!!Sa ai paarte doar de primavara in viata si sa ai mult noroc!!

La multi ani Andrei!! Sanatate multa,un dram de noroc si de bucurie!(Irina,cuma fost tortul?..si de Sf Andrei ma gandeam cum ati mers voi atata drum cu ditamai tortul?)

La multi ani Andrei de Doina!! Sanatate din plin si o viata linistita si fericita!Cum mai sunteti voi?

Catrinel,si Ana devine din ce in ce mai incapatanata,cica e varsta cand incep sa se opuna -deocamdata doaar bazaie,nu tipa,nu face scandal,daar..niciodata nu e prea tarziu,nu?-(desi Catrinutza ar putea sa spuna ca alta e varsta asta..:)si se pare ca situatiile trebuiesc gestionata cu rabdare...asa cum era si in perioada cu colicii..ma rog,atunci mai erau si ceva leacuri care functionau sau nu...:)..asa ca rabdare si tutun!!!

alinaalea,da,Ana a mai luat antibiotic doar o data,acum o luna,caand a avut otita,acum a scapat fara!
De luni o duc la gradinita,deocamdata pana la pranz,mai tarziu,tot programul. O sa incerc s-o obisnuiesc treptat,sper sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biuta spune:

LA MULTI ANI MARIA SAN SCUMPA!!!
LA MULTI ANI ANDREIUC MARE SI FRUMOS!!!
Sa va dea Domnul sanatate, noroc si sa va bucurati parintii si cu nazdravanii si cu vorbele..si cu notele

Mergi la inceput