Strumfi de iulie-august 2007 (59)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Happy meal!

quote:
Originally posted by Simo78

quote:
Originally posted by karligutza

va poftesc la voie buna in capitolul 59

karligutza
sunt mamica Adelutei




Sa te vad cum ne poftesti la capitolul...urmator cu 9 in coada


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!



Deni & Vlad & Tudor



... o sa-l deschizi tu?

si ia de vezi pe un` te bagi


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

quote:
Originally posted by Simo78

quote:
Originally posted by karligutza

va poftesc la voie buna in capitolul 59

karligutza
sunt mamica Adelutei




Sa te vad cum ne poftesti la capitolul...urmator cu 9 in coada


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!



bineinteles ca atunci va fi DEZMAT!!!!!! in urmatoarea ordine: (aleatorie ordine )
... ... ... ... ... ... ...
si la urma facem baie! ca sa ne spalam pacatele .......

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

hai ca m-ati pierdut pe drum! despre ce dazmatz e vorba? se lasa cu pacate? daca da, ma bag si eu! nu ca m-as fi intrebat cineva, vorba lui Jadi!!!!!!!!!!
violeta, fructele le dau crude, cojite, date prin razatoarea de sticla. ma rog, pana acu nu i-am dat decat mar. a, si am uitat sa va spun: Andreiutzu a inceput sa manance mai bine!
in seara asta m-a "cadorisit" cu o criza de isterie. tipa isteric si nu stiam ce are.......a urlat pana a obosit si a adormit. nu-mi dau seama ce a avut.

am o mik intrebare: din motive obiective ink n-am ajuns la vaccinu de 6 luni. acu are 6 luni si doo saptamani. sper sa ajung sapt asta. o fi bai ca am intarziat atata??????????????/

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

nikole cum evolueaza diversificarea?
bafta multa andrei.zet la examen!!!!

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Alina felicitari pentru CASTINGUL castigat! daca pana acum nu erai convinsa ca ai fetita de pus pe coperta, acum te-ai lamurit. Stii si ce urmeaza sa faca exact? reclame TV? reviste? alte idei? oricum, mamico, fiti pregatite; urmeaza sa frangeti multe inimi de baietei ginerei pretendei




karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

quote:
Originally posted by mychydutza

hai ca m-ati pierdut pe drum! despre ce dazmatz e vorba? se lasa cu pacate? daca da, ma bag si eu! nu ca m-as fi intrebat cineva, vorba lui Jadi!!!!!!!!!!
violeta, fructele le dau crude, cojite, date prin razatoarea de sticla. ma rog, pana acu nu i-am dat decat mar. a, si am uitat sa va spun: Andreiutzu a inceput sa manance mai bine!
in seara asta m-a "cadorisit" cu o criza de isterie. tipa isteric si nu stiam ce are.......a urlat pana a obosit si a adormit. nu-mi dau seama ce a avut.

am o mik intrebare: din motive obiective ink n-am ajuns la vaccinu de 6 luni. acu are 6 luni si doo saptamani. sper sa ajung sapt asta. o fi bai ca am intarziat atata??????????????/

*mihaela*




daca-ti spun ca arinei i l-am facut la 7 luni si jumatate, te linistesti?

da, da, bafta andrei la examen!!! parca e miercuri, nu? eu asa am retinut. sau e maine?

comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

mychy e vorba de dezmatul de la cap 69

si versiunea lu karli e gresiiiita!!! asa tre sa fie



si dimineata



Nici eu nu i-am facut vaccinul lui Matei...din motive evidente ...o sa i-l fac maine. Deci nu-i bai daca nu-l faci FIX la 6 luni...daca era bolnav, trebuia amanat oricum, nu?

Editez ca sa mentionez.... de la ...nu de la




Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

quote:
Originally posted by Simo78

mychy e vorba de dezmatul de la cap 69

si versiunea lu karli e gresiiiita!!! asa tre sa fie



si dimineata




Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!



si eu revin asupra teoriei cu capitolul dezmatului si cred ca totul va fi pana la urma o vraja marii in schimbul sarii! nu rima nimic!




karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Versiunea corecta e asta si apoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Nonna76

Versiunea corecta e asta si apoi

Monica,mama lui Andrei (17 iulie 2007)si Vlad (8 martie 2003)



Acu ce facem...asteptam o luna dupa capitolul in discutie sa vedem cate victime a facut???

Si asa imi placea cate fete sunt care au mai fost impreuna la o odisee...poate ne mutam in grup inapoi la Odisee


Simo mami de www.flickr.com/photos/simo_al_jaafari/" target="_blank">Matei Hisham (28 iulie 2007)
www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52229" target="_blank">Jurnal de Matei
Let your kids paint on the wall!

Mergi la inceput