***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Am pus poze noi in albumul Am 9 luni/ sunt barbat pentru cine vrea sa ne vada.
La multi ani COSMINEL de PITICA


POZE rares(7 mai 2007)
Am 9 luni/Sunt barbat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by carstea

Am pus poze noi in albumul Am 9 luni/ sunt barbat pentru cine vrea sa ne vada.
La multi ani COSMINEL de PITICA

POZE rares(7 mai 2007)
Am 9 luni/Sunt barbat




Carstea dulce cretulinul tau. Imi place poza in care rade cu gura pana la urechi.

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

IBELCIUQ super sigle!Imi place cea cu ratusca langa capsunica!Super!Mie mi s-ar parea interesant ca ratusca sa fie pe spate si capsunica cu inscriptia mai-iunie pe fata?Ce ziceti?E doar o idee sper sa nu se supere cineva!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Pitica imi place mult de COSMIN cu camasuta si cravata!!! Si nu stiu cum ai reusit dar si Iri si el seamna mai mult cu tine

Carstea e un scump RARES-ul ... mai ales in pozele SAUVAGE si cand e "FORTOS"!

Alyna24, Monytza, Madi, Ioana13, Vas va multumesc pt aprecieri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Fetelor trebuie sa-mi laud puiul cel mofturos care azi a papat o jumatate de cana de ficatel cu legume Sunt in culmea fericirii!!!!!!Poate incepem si noi sa papam!Ma duc sa-l mai pupacesc putin ca merita!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

quote:
Originally posted by doxinu

IBELCIUQ super sigle!Imi place cea cu ratusca langa capsunica!Super!Mie mi s-ar parea interesant ca ratusca sa fie pe spate si capsunica cu inscriptia mai-iunie pe fata?Ce ziceti?E doar o idee sper sa nu se supere cineva!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan




Imprimarea fata-spate dubleaza costurile!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

didi, he-he, si al meu al mare indoapa in sor-sa ce apuca. i-am gasit intr-o zi cu cereale minicookies (pe vremea cand anais nu avea dinti), ii bagase vo 4 in gura si anais se lupta cu ele da nu le scotea DF! - ca i le daduse fra-su. acum se calaresc unul pe altul ca faza cu mancarea e deja "fumata"

multumesc, fetelor, pentru urarile de bine

eu azi am cazut pe parchet, am alunecat pe o paturica daramata de pitici pe jos. eram cu andrei in brate, ne-am cam lovit - eu mai mult, din fericire andrei e ok, pe mine ma doare-n cot

pup capsunelele, ca mi s-au intors pruncii de afara (am avut juma de ora libera, cadou )

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Corap si Ancamari, La Multi Ani!Si multa sanatate si numai bine pentru puiutii nascuti in data de 18 !!!

Intru si eu o secunda cu 2 intrebari legate de tricouri : cam cit costa un tricou, estimativ si avind in vedere ca se pune ratusca, trebuie intrebat si cerut acordul unui moderator , poate ? Avind in vedere ca e considerata sigla site-ului ?

Multa sanatate Soniei, si putere Oanei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

carstea, am uitat sa spun, vezi sa ii introduci treptat formula urmatoare de lapte, cate o masura de lapte nou inlocuiese o masura de lapte vechi... dureaza cateva zile trecerea asta

si sunt feri ca ana a facut azi primul pas singura... ca doar unu' au tinut-o picioarele :))

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

quote:
Originally posted by lbelciug

Imprimarea fata-spate dubleaza costurile!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV


Si cam cat ar fi?Ca io nu am fost pe faza cand ati zis cat costa tricoul imprimat si nu gasesc ca nu am rabdare sa citesc iar din urma.Sarumana pentru ce faci.

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput