Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (85)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz spune:

si eu sunt facuta la "batrinete: (mama 35, tata 40 ) si frate-meu si mai si (40-45).

afibebe, sa-ti traiasca printul dintzos.sa stii ca chestia cu nasitul a fost motivatia mea de slabit la Cristian, si chair am reusit pina am cununat sa redevin ceea ce fusesem. insa am slabit prea rapid si le-am cam pus la loc o parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Intrasem si eu sa va urez noapte buna!

Magda era o vorba pe la noi:copii facuti la tinerete ies frumosi,cei facuti mai tarziu,ies destepti,asa ca... Nu mai bagi lumea in seama,te intrebasem si io in ce zodie e Cristi (dar am aflat singura)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Aniast, daca nici Rox nu s-a prins... zau ca nu ma asteptam tocmai la ea... Poate acum???

http://good-times.webshots.com/photo/2439349340101620375XccJBV


Isabeluta, bine ca nu ai venit, ca nu mai era loc in patut si sucul l-am baut eu tot. Na-na-na-na-na-na-na-na-na!!!!

Fetelor, vreau sa va multumesc ca sunteti zilnic alaturi de Nana si ca nu ati abandonat fata la greu. Pupici!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

danuta36, nu fi trista...probabil n-a vazut intrebarea, nu a fost cu rea intentie. Si mie mi se intampla sa postez cate ceva si sa trec neobservata, adevarul e ca suntem destul de multe, se scrie f mult intr-o singura zi si majoritatea fetelor mai citesc si pe diagonala.
fata suparata.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Annisia, sa mai dam un indiciu.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by aniast72

Poveste

Mami, am o problema: In timp ce ma jucam in masinuta mea am avut o presimtire.
Du-ma mami repede sa vad ce se intampla.
Veeeezi, ti-am zis eu: Cineva doarme in patutul meu.
Ce sa fac eu acum? E atat de frumusel si cuminte...si doarme atat de frumos, nu pot sa-l trezesc dar macar sa stau si eu langa el.

Dragi mamici, voi stiti cine e langa mine?

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)


ce scump e bebe Vladimir,off off
vad ca deja are prieteni,se joaca impreuna,dorm impreuna ce mai?




pozici
Ebonee(02/10/`07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Andreea bine ca nu ma tine prea mult...Acum dac-am vazut si mesajul Annisiei chiar m-am inveselit...io credeam ca in patul lui Vladi e Vlad al Isabelutei,ca ea zicea ca a fost la Ploiesti,cand colo,n-am ghicit...de fapt era Yannis,nu? Mai fetelor,o tineti tot intr-o intalnire,ce va pasa!Pupici si de la mine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

cecilia inca nu a mai aparut,oricum ultima data a zis ca nu mai vine asa des fiindca totul e ok,fata super si nu mai are rost sa vina,sper sa fie asa,cred ca ma intalnesc miercuri cu ea la clinica fiindca a zis ca o sa fie pe acolo sa asiste si ea si sa mai vb. nu ma deranjeaza,ma bucur ca ii pasa de persoana mea si are grija ca totul sa fie ok.




pozici
Ebonee(02/10/`07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

isabelutz multi pupici
roxana la ce sa fiu super calificata dragutza?ce cursuri?as vrea eu




pozici
Ebonee(02/10/`07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Daaa, danuta36, ai ghicit. E Yannisucu, cel mai cuminte baiat, dupa Vladi, evident . Vis a vis de intalnire a fost tare scurta dar placuta, mi-a parut rau ca n-am facut mai multe fotografii si ca baietzii n-au avut timp sa socializeze dar sper ca Annisia a invatat drumul si o sa ne mai viziteze.

danielle02, bine ca ai scapat de vizitele doamnei si ca a acceptat sa o soliciti tu atunci cand ai nevoie. E important sa poti sa ceri tu ajutorul, nu sa ti se impuna.

Fetelor, eu ma duc sa vad ce face Vladi, ca iar doarme de la 6.30 dupa-amiaza si a mancat extrem de putin astazi. Cred ca nu se da trezit din patut ca-i e frica sa nu i se ocupe locul din nou.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput