Regimul disociat

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

shi te mai veau si eu!!
ma duc sa cumpar ceva sa gatesc ceva azi sotului

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Buna fetelor! Nu am mai intrat de mult pe aici, si am ramas surprinsa sa vad un subiect activ deschis de mine...apoi m-am lamurit. Eu cu jena si jale tre' sa spun ca nu am avut vointza necesara sa-l continui.Va tin pumnii voua celor care puteti si ma voi reapuca(evident...nu?) dupa sarbatori. Pt. ca vreau sa tin si eu post, si chiar nu pot numai cu fructe si legume crude.

Vroiam sa intreb, am citit ca la ziua de lactate cineva a mancat activia cu musli...E ok? Are f. multi carbohidrati si zahar... Eu am incercat exclusiv cu lapte, si pe la pranz aveam crampe ingrozitoare si o nevoie imperioasa de a merge la toaleta.

Oricum, va admir, va sustin din umbra si sper sa aud de rezultate spectaculoase, ca sa ma re-re-re apuc si eu

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria

Buna fetelor! Nu am mai intrat de mult pe aici, si am ramas surprinsa sa vad un subiect activ deschis de mine...apoi m-am lamurit. Eu cu jena si jale tre' sa spun ca nu am avut vointza necesara sa-l continui.Va tin pumnii voua celor care puteti si ma voi reapuca(evident...nu?) dupa sarbatori. Pt. ca vreau sa tin si eu post, si chiar nu pot numai cu fructe si legume crude.

Vroiam sa intreb, am citit ca la ziua de lactate cineva a mancat activia cu musli...E ok? Are f. multi carbohidrati si zahar... Eu am incercat exclusiv cu lapte, si pe la pranz aveam crampe ingrozitoare si o nevoie imperioasa de a merge la toaleta.

Oricum, va admir, va sustin din umbra si sper sa aud de rezultate spectaculoase, ca sa ma re-re-re apuc si eu

V

“Shine on my way"

...poate asa te hotarasti sa te intorci inapoi vazind ca e activ subiectul..incet,incet o sa vezi ce po****t v-a fi..asa ca te asteptam

DELPINUS...SHI TE MAI VEAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

victoria pt initiatoarea subiectului...
oricum pot sa mai treci pe la noi chiar daca nu tii...poate te inspiram cumva si te ademenim la noi...
bretonica SHI TE MAI VEAU SI EU!!!
Eu nu mai pot...azi numai din astea am prestat eu...
nu mai poci...dar totusi va

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

sa va trezeasca.
buna dimineatza
disociatele.
breto shi te mai veau

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

sa va trezeasca.
buna dimineatza
disociatele.
breto shi te mai veau

poze, Just Me
ambitioasa




...........stiu ca e tarziu,dar o las pregatita pentru dimineatza,ca iar o sa lipsesc la prima ora,si sa o gasesti calda
...SHI TE MAI VEAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

si eu care m-am trezit cu noaptea in cap sa va pregatesc si sa o gasiti aburinda cand intrati. mimushel sa stii inca este fierbinte lasata de tine.
din pacate nici eu nu o sa fiu pana spre seara
pleaca nepotu si cumnata. o sa-mi fie dor de ei, in special de cel mic. dar poate vor mai veni pana se va insura..
asa ca dragele mele...azi habar nu am ce sa mananc...cred ca ceva fructe...si la mine imi iau un baton de slabit. de curiozitate am verificat cantaru...90...ma asteptam la mai mult. dar e bin si asa.
dragele mele. ne vedem cand ma intorc eu de la bacau.
mimushel SHI TE MAI VEAU!!! si odata cu nepotu va pleca spre tine si cadoul meu pt tine. cred ca o sa-ti placa.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor, cu parere de rau va anunt ca eu nu am reusit sa dau jos nici un gram..si prin urmare in week-end mi-am facut de cap....Pana dupa sarbatori renunt la disocita si poate ne revedem in ianuarie.
Pupici si spor la treaba.

MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...CIAO fetizele,...in week si eu mi-am facut de cap,dar la mine cintaru arata ca coboara...azi pe mine scrie "OUA"...PAPUSHICA MICA SPER SA NU-MI PLINGI PRIN AEROPORT DUPA ALA MICI...lasa ca normal ca o sa se intoarca...da sa te pupic...shi sunt tare curioasa de cadoutz...SHI TE MAI VEAU SI EU...

Mergi la inceput