Regimul disociat

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

delphi iubita,esti nebuna,pai eu nu am de gind sa ajung la 70 de kg,sub nici o forma...ma multzumesc cu 80...la 70 as ajunge sa curga pielea pe mine...si nici nu mi-ar sta bine....NU NU...
SI ACU...buna searaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

buna dimineatza disociatelor.
va poftesc la
nu stiu cat de bine am crosetat...am facut si eu ce am putut.
am pus la grutatea initiala ce ati raportat ieri...urmand ca pt w1 sa fie miercurea viitoare. sper ca nu am gresit.
bretonica eu am luat 70 de dincolo...dar daca vrei 80...modific.
la disociate

le: daca aveti idee de imbunatatire a tabelasului...va rog...astept

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Delphinas, multumim de cafea. Din partea mea, tabelasul e ok.
Azi am zi de carne, mi-am facut aseara friptura inabusita de vita, am fiert-o bine cu putin ulei de masline, apa si delikat. Pt maine mi-am pregatit tot de aseara (ca azi sunt de dimi pana seara la servici) mix de legume mexicane, tot asa fierte cu putin ulei de masline, apa si delikat. In talie deja se cunoaste, dar pantalonii din iarna trecuta inca nu trec de solduri.
fetele, spor la regim si o zi buna!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

vicky eu azi sunt pe lapte...am prestat deja un activia cu musli.
pe 20 septembrie am vrut sa imbrac o pereche de bluji tare dragi si mai sus de fund nici ca trecea...imbrac altii...mi-am stras burta, chemat sot sa ma ajute sa ma inchei... eram o sarma sugrumata. peste bata pantalonilor atarna ditamai hartau de grasime... nu se mai poate asa.
acum...imi vin ambele perechi foarte bine...ei asa parca mai vin de acasa.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Salutare fete frumoase!

Rezolvat treaba aseara la ORL. Ne-a planificat spre sfarsitul lui ianuarie -incep lui februarie pt operatie.
Vicky...offffff..greu rau cu racelile astea.
Delphinas, fte frumos tabelasul. Bravo.

Revenind: eu azi am zi de lactate.

Gata, va pup si fug la treaba ca am fte mult de lucru.

MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Delphi, o pt tine. Sper sa ajung asa si eu cat de curand. Ma streseaza ca nu fac gimnastica, compensez cand pot prin mers pe jos (asta e pasiunea vietii mele) si mai urc scarile la metrou.
Madeleine, multa sanatate. Asa e, racelile astea ne scot peri albi!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

vicky de ce 12-13 ani ca imunitatea sa fie ok? sau mai bine zis atunci sa stabilizeaza sau cum? daca nu ai copii...intrebi.
pana atunci nu se poate face nimic pt intarirea sistemului imunitar??? secretara noastra i-a dat fetei de 7 ani tot pt intarirea sistemului imunitar baraka. eu am luat hofimun de la hofigal. este tare bun sa stiti. eu care raceam una-doua...acum multumesc lui Dumnezeu nu am racit decat o singura data. de fapt sinusurile mi-au fost "atacate" de aerul conditionat...atat.
legat de sport... eu sunt lenesa incurabila...chiar daca suna ceasul la 6, pana la 6,30 nu ma dau jos din pat. da de ce sa fac 30 de minute sport cand mai bine mai dorm 30 de minute.
mi-am adus de la mama o perie de masaj...si aseara parca frecam porcu de craciun dupa ce il porpolesti sa se ia arsura...asa frecam...sotu a zis sa nu dau de alb prea tare dupa care aplicat o crema pt celulita.
de mult nu mi-am mai facut masaj cu zat de cafea. aveam o perioada, si sincer va spun ca se cunoastea foarte bine la centimetru, cand imi faceam masaj cu zat de cafea. chit ca faceam baia cocina de porci, dar imi eliminam celulele moarte si imi ramanea o piele asa fina si delicata. acum lene...doar sunt o lenesa incurabila.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Delphi, asa mi-au zis si mie dr., am citit si pe net, se pare ca pana la aceasta varsta (12-13 ani) imunitatea nu e formata si degeaba dai tot felul de pastile. I-am dat si eu si Baraka, si Imunostim, tot felul de preparate pt copii pe baza de echinaceea, si Broncho-vaxom, frectie la picior de lemn. Acum l-am trecut la greu pe miere si citrice, noroc ca-i plac. Si astept sa creasca... acum a implinit 8 ani, mai avem de tras putin. O sa cumpar si hofimun...
Eu la 5 ma trezesc, la 7 tb sa fiu la servici, sa mai fac si sport la ora aia criminala? Prefer sa merg pe jos o statie-doua de tramvai.
Masaj cu zat de cafea? O sa incerc si eu, noi o bem la filtru, asa ca am la zat sa ma masez din cap pana in picioare...


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

vicky ai un PM

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Delphi, raspuns PM!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput