Regimul disociat

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Revin, ca ma macina curiozitatea: la ce ai examen?


MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

liniste mare la subiectul nostru.
Banuiesc ca Delphinasul e la examen iar restul munciti.
Va pup si ne revedem maine.

MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

pt trecerea intr-un grad superior. e o chestie care tb facuta intre noi, cu comisie unde trebuie sa prezinti o lucrare... si inconstienta din mine urla....nu am scris-o nici acum. suntem 6 care tb sa facem asemennea lucrari...si nici unul nu a scris un rand. maine ar fi frumos din partea noastra sa le dam. si nu ai cum sa dai o lucrare tehnoredactata, caci e examen, iar la examen nu te duci cu calculatoru dupa tine si cu imprimanda...asa ca da-i si scrie de mana.
da nici la ora asta nu stiu despre ce sa scriu...as scrie despre colind, ritualuri, despre jocurile cu masti, despre mestesuguri...habar nu am.
ma duc sa si daca ma sageata in timpu asta o idee....scriu, daca nu fac biletele si ce pica, aia scriu. clar sa fie
va rog din suflet nu dati cu pietre sau rosii ca nu am facut inca tabelul...jur ca maine il aveti. ma intelegeti???
am uitat sa va intreb...cum ati vrea sa fie tabelul??? aveti exemple pe la superdieta, pe la un nou stil de viata...astept parerile voastre.
acum ma duc sa trag repede o si sa ma decid despre ce scriu.
fetele
maine papam fructe....potricale, mandarine, poate am noroc sa gasesc mere dimineata cand trec la serviciu...vedem


poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

buna dimineatzaaaa...dau o...poftizi...pai eu ma tot gindeam...de ce nu venitzi la SUPERDIETA,CA ACOLO intram mai des...oricum raportez si aici...incep cu 95,2kg..ce mi disociata ...ce mi superdieta...important e sa respect ceva reguli si sa se slabeasca
...o zi buna va doresc...delphiiiiii...SHI TE MAI VEAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

multumim de bretonica
ma eu zic ca disociatu e disociat...superdieta e superdieta...regulile sunt comune sau nu.
astept kg voastre azi...sugestii de cum vreti sa fie tabelul...mai am ceva de copy-paste la lucrarea mea si apoi ma apuc de treaba aici.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Bretonica, multumim de cafea .
Si eu scriu si la 'noul stil de viata' si scriu si la voi pt ca ma intereseaza regimul disociat, dar la superdieta nu am de ce sa vin, pt ca nu tin superdieta. Nu te supara..daca mentinem subiectul cu disociatul activ, ok, raman aici
Delphi, spor la scris
Astept sa ne decidem daca ramane subiectul activ ca sa stiu daca raportez kg si aici sau raman doar cu noul stil de viata.
Vicky, tu ce parere ai? Ramanem aici la disociat?

pupici

MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

medelaine eu la superdieta numai asa cu prezenta...trup si suflet sunt la disociat.
deci de la mine tot sprijinul sa-l tin activ. altfel nu mai dadeam search sa vad daca exista.
da nimeni nu are o propunere de cum sa arate tabelu???
ca am gatat lucrarea...asa cred...daca nu s-or trezi ca mai vor ceva si vreau sa ma apuc sa construiesc un tabelas. am jurat ca azi il fac.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Madelaine, si eu zic sa ramanem la disociat.
Si dau primul raport, 65 kg! Imi dau singura o din mai multe motive! Unul - am slabit primul kg, al doilea - ieri m-am dus sa ma tund si mi-am facut suvite! Ma simt bine cand fac ceva pt. sufletelul meu!
Asa ca azi sunt pe fructe, mi-am luat un pomelo si cateva mere. Si cum am multa treaba la servici azi, nici nu o sa am timp sa ma gandesc ca mi-e foame!
Delphinas, bafta si spor la scris!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

multumesc ca ati ales sa ramaneti aici
dar totusi o idee de tabel nu da nimeni???

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Delphinas, sa incerc eu sa vin cu ideea?
Pai, sa zicem asa:
Viky - 66.5 kg - x kg sapt 1 - target 62
Ce ma streseaza, in talie imediat se cunoaste ca s-a subtiat, dar fundul si pulpitele tot impanate sunt.



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput