LMA Braduti frumosi! ian-feb05 (60)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

La multi ani Vladut!!!!

Liviana- am vazut pozele. Sa-ti traiasca amndoi flacaii, ce mari au crescut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Ioanaiub, Ubi, multumesc frumos! Feeling better already.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Poze din FEB-MAR
Matei la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Liviana, si eu ti-am admirat feciorii, petrecerea, torturile. deja B se ridica??
Scuza-ne lipsa de observatie, trebuie sa bagi linkuri si strigaturi ca sa fim pe faza ca altfel nu sintem atente la detalii mereu (cel putin eu

Patricia si Rebecca (05 Februarie 2005)
http://lilypie.com/pic/080205/WuwT.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Poze noi:
http://www.flickr.com/photos/22719576@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

poze noi daca vreti http://community.webshots.com/album/562644959iuqVMm

Beatrice si piersicuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

va salutam si noi.

ce mai faceti? noi suntem bine, Codrin are ceva muci si ii suflam si punem Nazomer si acum vad ca fornaie putin si aia mica, caut o pompita Chicco insa am gasit doar Tigex la carrefour ca sa-i scot putin. luasem una Nuk pt ea insa ce sa vezi, am incercat sa trag cu ea si nu intra varful in nari... cica special, ca sa protejezi nara.. ce vax ca nu pot scoate nimik asa, cu vechea Chicco ce am avut-o la C scoteam super fara pb... insa am aruncat-o ca era cam mucegaita in interior..

piticutza este f de treaba , sunt tare incantata de ea .

eu nu am poze noi si chiar dc facem, stiti acum ca eu nu tin sa le si pun asa des si nici atat sa va atrag atentia ca nu mi le-ati observat, asa ca nu ma trageti de urechi, pls!

Mamica lui Codrin din 21.02.2005 si Ana-Maria din 10.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Patricia, merci.
Ubi, ce balerina draguta ai tu acasa! Fata ta merge de mult la balet? Ii place?
shobo, am simtit ironia, dar nu era cazul.
Ixxi, frumosi zambaricii tai, iar in parc se vede ca v-ati distrat f bine. Papanasii sunt facuti cu faina neagra cumva?
Catelul e al vostru?



Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Poze din FEB-MAR
Matei la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

David a descoperit literele ... le-a invatat dintr-o carticica supliment la o revista si acum "citeste" toata ziua, din reviste, de pe cutii, de pe sticlele de apa minerala ...

noi suntem aici cu poze noi si poezii
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Doamnelor si D-relor, va doresc o primavara frumoasa, plina de flori si de multe realizari!



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna seara mamicute!
Va doresc si eu o primavara frumoasa si calda!
Sper ca ati primit martisoare multe si flori frumoase!

Am vizionat pozici frumoase cu Piersicuta scumpa, cu Alex-balerina si cu nazdravanii Livianei.

Am pus si eu cateva poze noi la "bb2" cu burtoiul si pijamalutele pt. spital . Incep sa fac bagajelul, sa fie facut!

Fetelor, am o dilema, poate ma ajutati cu sfaturi.
Vlad stie ca baietii au putza si pe acolo fac pipi, iar fetele nu au. N-a intrebat ce au, nici eu nu i-am zis ce au fetele
Aseara a venit sa ma intrebe pe unde fac eu pipi daca nu am putza . L-am intrebat"pai tu pe unde crezi?" si a zis" prin fund!" I-am spus ca nu prin fund, printr-o gaurica mica cum are si el, doar ca fetele nu au putza, au...si i-am zis "pasarica". A inceput sa rada si sa-mi explice el mie ca pasaricile sunt cele care zboara pe cer. Corect! Nu stiu cum sa-i spun sau ce...

Alta faza: m-a intrebat pe unde vine bebe. Daca faceam cezariana era simplu, ca m-a mai intrebat daca ma taie pe burta. I-am zis ca nu, ca doamnul doctor il scoate pe bebe, dar pe unde?
Cum sa-i spun, pe intelesul lui, fara cuvinte prea medicale sau nu stiu...ce dilema am!!

Pupicei si astept idei si sfaturi!


Oana 32+ cu bb Stefan
si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput