Sunteti in relatii bune cu fostul sot?

Sunteti in relatii bune cu fostul sot? | Autor: mikki2

Link direct la acest mesaj

Am si eu o intrebare pentru måmicile singure.Ce fel de relatii aveti cu fostul sot?Existå comunicare decentå sau nu se poate discuta in nici un fel.Cum credeti cå e cel mai bine?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nu suntem in nici un fel de relatie. In principiu ar trebui sa existe o comunicare decenta macar in privinta copiilor, dar nu prea am cu cine.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Initial creeata de mikki2

Am si eu o intrebare pentru måmicile singure.Ce fel de relatii aveti cu fostul sot?Existå comunicare decentå sau nu se poate discuta in nici un fel.Cum credeti cå e cel mai bine?


iar exclusivisme?de ce doar mamici?taticii ii excludem?sau taticii nu nu intra la capitolul parinti?
incep sa cred ca nu e doar o hiba de justitie impartirea asta "mama" "tata",desi practic amandoi sunt PARINTI.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Ce face omul la plictiseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikki2 spune:

Påi esti binevenit så deschizi un asa subiect si pentru tåtici.Pe mine må intereseazå de alte måmici, fiind si eu una

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by mikki2

Påi esti binevenit så deschizi un asa subiect si pentru tåtici.Pe mine må intereseazå de alte måmici, fiind si eu una


si urmeaza un subiect pt transexuali si unul pt travestiti in care bineinteles toata lumea intreaba acelasi lucru dar fiecare in sfera lui.

intreb si eu(ca fraierul asa...) tu ce esti : parinte sau mama?

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Ce face omul la plictiseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikki2 spune:

Sunt amindouå si nu inteleg ce te deranjeazå pe tine subiectul acesta?Eu stiam cå aici se poate posta orice....nu stiam cå esti tu moderatorul så mi spui mie ce subiect ar trebui så deschid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by mikki2

Sunt amindouå si nu inteleg ce te deranjeazå pe tine subiectul acesta?Eu stiam cå aici se poate posta orice....nu stiam cå esti tu moderatorul så mi spui mie ce subiect ar trebui så deschid



se simte ,nu?unde ai vazut ca ti-am zis eu ca nu ai dreptul sa deschizi ce subiect vrei?mai mult tu ai fost cu sugestia deschiderii unui subiect separat pt tati.
tot ce am facut eu a fost sa remarc discriminarea.atat.stiu,stiu ca poate suna tragic "discriminare" dar e o realitate.ai impresia ca un barbat nu ti-ar putea da un raspuns satisfacator in privinta relatiilor cu fostul/fosta?

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Ce face omul la plictiseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikki2 spune:

påi vino cu råspunsul , nu am nimic impotrivå så-l citesc....din nefericire nu cunosc nici un tåtic singur, probabil din cauza asta nu am inclus genul masculin in intrebare...nu are nimic cu discriminarea....dar tu ce esti asa revoltat?De ce ai luat o asa de personal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Desi mi-as fi dorit sa existe comunicare, din pacate nu avem nici cea mai mica interactiune. Si aici ma refer la relatia noastra cu copilul. Recunosc ca am facut eforturi pentru ca el si fata lui sa aiba o relatie stransa, insa nu am avut cu cine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelie-chan spune:

Nu am avut copii cu primul sot dar suntem in relatii foarte
bune.Ne-am vazut o singura data de cand ne-am despartit ( acu 7 ani), dar vorbim la telefon destul de des. Discutam ca si prieteni, eu ii vbesc. de actulul sot si minunatul copil pe care il am, iar el imi povesteste de femeile cu care isi petrece viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sterge spune:

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unui tata pentru copilul sau rapit de acasa.

Mergi la inceput