Strumfi de iulie-august 2007 (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Hi, hi, hi!

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Oanabbb, ce noutati ne dai? Cand iti tinem pumnii?

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Ce cuminti sunteti!

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Fetelor, am primit o invitatie la un joc cu un copacel. Trebuie sa-l ajuti sa creasca. Punctele sunt transformate si poti cumpara produse gratuit dupa un site de bebelusi. Daca va intereseaza va trimit invitatie. Imi trimiteti pm cu adresa de mail si aveti invitatia.

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Faza cu mincarea o patesc eu cu vlad(dar pe invers).Cind era mic minca tot si mai voia,pina ii aduceam o tinea o gura.Era grasunel...
Acum maninca la 5 ani uneori mai putin ca Andrei.Tare greu il conving sa manince.De multe ori mincam la 2 linguri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Vad ca treaba cu joculetul pare serioasa. Tare curioasa sunt! Ati primit invitatiile?

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Fetelor, jocul cred ca se joaca o singura data pe zi. Eu nu mai pot intrain el. Astept orele 24.00 sa vad daca e asa.

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Salutare!!!

Azi a venit preotul sa ne sfiinteasca familia si casa si cred ca am facut-o de....... Adica am fost la cumparaturi si nu mi-a dat prin cap sa cumpar ceva de servit rapid, am ajuns acasa cu 15 minute inainte de ora la care trebuia sa vina am stras una alta prin casa si nu am apucat sa pregatesc nimic fiindca preotul nu a intarziat nici 5 minute. Asa ca l-am servit cu crackersi. M-a si intrebat daca sunt de dieta. Am itrat in pamant de jena dar culme culmilor nu mi-a dat prin cap sa tai si niste casvcaval/ branzica. Asa ca acum ma simt prost!

Dar in timp ce stateam la discutii cu preotul ce credeti ca am simtit eu??? Un varf de dintisor!!!

Parca nu-mi vine sa cred ca ieri dormea ca un popandau la mine in brate si acum ii ies dintisorii

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

fianna, felicitari ptr dintisor
Nu cred ca ai de ce sa-ti faci probleme in legatura cu popa. Nu cred ca e obligatoriu sa-l servesti cu ceva. Si, oricum, gestul conteaza .


Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u/Chris5Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by Ashera

fianna, felicitari ptr dintisor
Nu cred ca ai de ce sa-ti faci probleme in legatura cu popa. Nu cred ca e obligatoriu sa-l servesti cu ceva. Si, oricum, gestul conteaza .


Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u/Chris5Luni



Ce Chris dulcel! Sa va bucurati de el!

Mamica celor doua printese, Ilinca (26.07.2007) si Alexia (27.06.2000)

Mergi la inceput