LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (280)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVA de asta mi a fost si mie frica.....sa nu mi gaureasac peretii cu cablu dar...a iesit ok
STEFAN ar baga dulciuri non stop....kinder si bomboane BONIBON restul nu prea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cosmi subiectul CAINI e delicat. pe cand ma laudasem ieri....mai bine taceam.
Ieri i-am lasat masina lui Clau si am venit pe jos din parc. M-au sunat cei de la Dolce ca sunt in fata blocului. am ajuns si noi rapid si ce vad: plin de caini la containerele de gunoi. ori eu sunt proasta, dar erau aceeasi. Nu inteleg...caci a vazut o vecina cum au luat hingherii intr-o dim. 7 caini. cum naiba au aparut?
acum pana nu ma mai uit,sa vad care e treaba...nici nu ne mai plimbam fara masina.
Silvia cat avea inainte Alain? 13 kg? sigur a luat vreo 2, mai ales ca era si imbracat. Se vede ca-i mere bine in Ro, ar trebui sa-l lasi aici cateva luni. stiu ca nu vrei...te-ai mai obisnuit fara el?
Astery ce mai zici? razvan ce face?

Peretii...se refac, dar mie nu-mi place cablul care se vede. Majoritatea trec pe dupa mobila , sau e prins frumos deasupra plintii. In camera la marco e pe sub mocheta.
Dar stiind cum erau inainte...si cum e acum....ma oftic. si asta din cauza ca, cablul lor nu e compatibil cu cel cu care au cablat constr. si nu e semnal. au incercat sa-mi bage direct in doza, care distribuie peste tot, dar nu merge. asta e....sanatosi sa fim.

Incredibil ce copil cuminte am.
a si papat parizer cu painica, asta dupa ce dim. a baut lapticul.
pe la 12 ii pregatesc supa de rosii cu crutoane. daca nu serveste, ii dau piure cu peste, ce i-am facut aseara si i-a mai ramas.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

POZE NOUTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Hai ca nu sunt in depresie. unde credeam ca se vede cablul mai tare, nu mai sare asa in ochi. am barbat istet si a stiut sa-l ascunda.

Marco a papat putin, supa cateva linguri, peste mai mult, dar fara piureu. a adormit singurel in camera, uitandu-se la tv si FARA SUZETA. azi nici nu a folosit-o. nu-mi fac sperante caci asa doarme si la gradi, fara ea, sa vedem cum va fi seara.
Cosmi , in sf. am gasit pozele, ca doamne...am intrat peste tot.

si eu am pus 3 filmulete:
http://www.dropshots.com/giova#

ar fi cazul sa trimit si eu mesajul asta, ca l-am inceput acum o ora.


C

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hello si de la noi,

Am inceput un mesaj pe la 12.00, m-am luat cu alta treaba si am uitat de el Cosmi unde ai bagat pozele? Am intrat in yahoo si aia nu mai au demult photos
revin....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

IN DROPH DOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

PARDON.....WEBSHOTS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

i am pus lui papan sa pape carnitza cu cartofi si biancai niste varza care a iesit cam acra.....papan a bagat linguritza in farfuria sorasii si a zis...,,ata bun,, si i a mancat toata varza.....nu i am mai dat niciodata sper sa nu l doara burta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVAel e partenerul biancai...un frumos si un dragut apropo v am zis ca am tuns o pe bianca?????frantzuzeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Cosmina am vazut pozele, sant frumoase Ai baiat mare Bianca ce dansuri face? Cred ca-i sta bine tunsa carre Si eu tot varza calita am facut numai ca am lasat prea mult la cuptor si pulpele de pui sant tari deasupra Le-am dat si socroseniilor la pachet, oare au putut manca?
Giova nu prea ma uit la filmulete pt. ca imi merge greu comp. cand am dropul deschis. Se blocheaza pagini si imi apar si reclame o gramada. Hai ca au inceput si romanii cu figuri eeee...sa nu pui parabolica pt. ca strica aspectul Unde am stat inainte stii ca era cartier rezidential, acolo nu aveam voie dar tot se vedea jumatate din ea pe balcon Aici in schimb e plin pe la geamuri, sant multi turci....numai eu nu am prins satelitul cand am montat-o
Maine se interneaza Giorgos, sa dea Dumnezeu sa il gaseasca bine luni la control!
Astery fii si tu mai toleranta, eu nu mai cred nimic de Nico...aaaa...mi.am amintit ce ai spus: sant sigura ca nu era vorba de ura, nu te.a urat...

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput