Pitici de Ploiesti 7

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Alexutza eu ti-o pot recomanda pe dr.Goraneanu Letitia uite nr de tel: 0244596360, adresa o ceri cand iti faci programare,eu stiu doar sa ajung acolo dar nu imi amintesc cum se numeste strada.Are si ecograf.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by madalina28

Alexutza eu ti-o pot recomanda pe dr.Goraneanu Letitia uite nr de tel: 0244596360, adresa o ceri cand iti faci programare,eu stiu doar sa ajung acolo dar nu imi amintesc cum se numeste strada.Are si ecograf.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...




Multumesc mult de tot - lucreaza cumva si la CFR?? parca acolo am auzit de ea...si nr asta de tel e de la cab particular??cam cat e consultatia??? inca o data multi ici

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina 6+
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Fetele - inca o intrebare...stiu ca sunt cam nesi...dar deja sunt ff stresata...

La maternitatea din Campina a nascut cineva??? cum sunt acolo conditiile??ceva dr de acolo imi puteti recomanda???

Pupici multi

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina 6+
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crys3000 spune:

Eu am nascut la Campina, acum 2 ani, cu doamna Dr.Golosneanu si am fost foarte multumita atat de conditii cat si de personal. Dr.Golosneanu Oana are cabinet la AL MEDICA BERLIN.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamyMara spune:


Alexutza, am o prietena care a nascut acum 2 luni la Campina cu dna Mihaela Tudor si a fost foarte multumita. Nu au room-in, adica nu stai cu bebe in camera, si nu se poate intra in maternitate, adica vizite numai in program si trebuie sa cobori tu. Ea a fost incantata.
O stiu si pe dna Golosneanu, am fost eu odata la Al Medica la ea la un consult. A fost extrem de dragutza si prietenoasa. Poti sa incerci sa mergi la Al Medica sa vorbesti cu ea. Era vreo 500 de mii consultatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

alexutza eu am nascut prin cezariana acum un an la Cimpina cu Dr Nica. Am numai cuvinte de lauda despre personalul medical si despre conditii.
Ca sa nu mai vorbim ca "preturile" sunt foarte bune.

Intr-adevar copii stau in salon separat de mamici, ceea ce este foarte bine din punctul meu de vedere.
Poti merge cu incredere.

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Si va urez de pe acum sa aveti un Paste fericit, sa fiti sanatoase si sa va bucurati impreuna cu micutii vostri de zilele frumoase.

Mamymara noi am dat drumul la sezonul "sala sporturilor". De obicei mergem dupa ora 1 si stam pina pe la 5 dupa-amiaza. Programul este cam asa: intii urcam-coborim malul lacului pina obosesc eu, apoi dam o tura de parc si apoi mergem in parculetul cu nisip de linga turn unde incercam sa scoatem din sarite cit mai multi copii mari care stiu sa se joace sau tropaie pe la tobogane. Deci in aste circumstante sa ne cauti. Sper sa ne intilnim.

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana72 spune:

UN PASTE FERICIT TUTUROR !
Multa sanatate si lumina in suflete.
repede mai vin sarbatorile astea, acus era Craciunul si iata ca a venit si Pastele... si puii nostri uuite asa cresc mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Paste fericit si lumina in suflete!
Copii sanatosi!
Hristos a inviat!


Mamica de Cristian (alias Sensible Boy) & Amélie (alias Demolition Girl)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Adevarat a inviat!Si din partea noastra toate cele bune si multa sanatate!Pupam toate mamicile si copilasii!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput