Schimbarea nick-ului

Schimbarea nick-ului | Autor: Salina

Link direct la acest mesaj

Draga ADMIN.,am incercat in fel si chip sa-mi schimb nick-ul(pt.ca sunt incredibil de multe Aline pe forum -si una-n plus e...prea mult)dar n-am aflat vreo cale. EXISTA vreuna, totusi? Pentru ca, daca imi schimb nick-ul, trebuie neaparat sa-mi schimb si adresa de mail. Sa fie asta ultima solutie ??

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

din pacate da,asa cred ,daca se poate si altfel o sa-ti spuna admin.Dar eu cand a trebuit sa ma inregistrez din nou ,am fost nevoita sa-mi fac o noua adresa de email ,pentru ca cea veche figura deja in baza de date si nu o puteam refolosi .Dar poate ca admin o poate sterge din baza de date si atunci poate o poti utiliza din nou.Vezi ce-ti spune si admin ,iar daca nu ,nu-ti ramane decat sa-ti schimbi adresa de email
Roxy

huianur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Schimbarea nickului se poate face numai prin re-inscriere.
Noi va putem elibera adresa de mail stergand vechiul utilizator.

Daca vrei sa iti stergem utilizatorul actual da un semn!

Florin

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Salina spune:

As vrea sa ma stergi cu nick-ul actual,dar asta doar daca ai timp s-o faci curand pt. ca sunt nerabdatoare sa intru in comunitatea voastra mai ales ca acum am si MOTIVUL cel mai intemeiat ; o sa fiu mamica !!!
Oricum, cred ca voi scrie deocamdata cu actualul nick pt ca sunt nerabdatoare...si sunt convinsa ca trebuie sa stau la coada pt ca ai multe solicitari.
Iti multumesc,
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

alina mai crei sa iti schimbi nick-ul? care vrei sa fie?

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput