Cine se plimba in Moghioros?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelas spune:

Mai Sofiabebe, da si tu un reper mai "reper".. ca eu eticheta nu imi pun. Ca parca vezi ca apar a doua zi toti cu etichete in parc... :) Pai si noi stam la locul bebelushilor, asa ca va asteptam sa facem un nisip impreuna:) seara, dupa 6 30.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana spune:

quote:
Originally posted by Mommy

Salut, fetelor! Si eu sunt "din zona" si sunt . Stiti ceva despre strandul Moghioros? M-as duce pe acolo cand o sa intru in concediu sa stau la aer, eventual sa fac ; am auzit ca s-a schimbat(in bine). Adica n-ar mai fi tigani, gunoaie si apa mizerabila in bazine. Daca stiti si ceva despre vreo piscina unde sa pot inota, va rog sa-mi scrieti si mie. Va pup si toate cele bune!!



Strandul Moghioros e foarte bun, apa curata, curatenie, daca vrei umbra ai umbra, daca vrei soare ai soare.
Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofiabebe spune:

Hai, bai, ne intalnim toti sau ce facem? Io de vreo saptamana n-am mai vazut pe niciunul din voi. Hai ca ne pleaca prietenele de joaca in concediu si o sa ne plictisim!

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela.mustaciosu spune:

Si noi suntem din zona si mergem in Moghioros. Din pacate mai mult cu bunica, pt ca mami e pana seara la servici. Dar sambata si duminica merge si mami. am vazut ca voi va cunoasteti deja, noi n-am reusit sa ajungem inca la nici o intalnire DC, asa ca nu stim pe nimeni. Poate de acum inainte in parc...
Mami Mirela si bebe mare Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela.mustaciosu spune:

Chiar daca apa e foarte curata, nu te-as sfatui sa mergi sa faci baie in nici un bazin cat timp esti insarcinata. E un risc prea mare sa contactezi o boala, oricat de ingrijit ar fi bazinul. Mie medicul mi-a dat voie sa inot doar in mare pe perioada sarcinii (cu conditia sa nu fie apa rece). Stiu ca inotul e excelent, mai ales cand esti gravida, dar e mai bine sa fii precauta. Iti doresc nastere usoara! Multa sanatate!
Mami Mirela si bebe mare Tudor.
http://community.webshots.com/user/tudorcs

quote:
Originally posted by Mommy

Salut, fetelor! Si eu sunt "din zona" si sunt . Stiti ceva despre strandul Moghioros? M-as duce pe acolo cand o sa intru in concediu sa stau la aer, eventual sa fac ; am auzit ca s-a schimbat(in bine). Adica n-ar mai fi tigani, gunoaie si apa mizerabila in bazine. Daca stiti si ceva despre vreo piscina unde sa pot inota, va rog sa-mi scrieti si mie. Va pup si toate cele bune!!

Mergi la inceput