Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bravo Oana, bine faci!!!!
sa ne zici si noua ce-ai vazut frumos si ce preturi sunt.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

fetelor, dar eu nu ma vad in lista... sunt chioara sau nu sunt trecuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

e musai sa le tragi de urechi pe Krelia si Ralu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Ancuta-Maria

Salut fetele!!!
Cum ati petrecut? Sa'mi iertati absenta, insa mama mea e inca la mine


hai ca te mai iertam, pana iti pleaca mama si scapi de musafiri

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
Ralu nu ma simt prea bine si saptamana trecuta cum am venit acasa am intrat putin pe skipe dupa care am plonjat in pat

deci, in continuare, raman eu cu mine pe aici noaptea Ai grija cum plonjezi... sa nu te accidentezi
Dupa ce vii acasa, nici atat nu vei mai reusi sa intri. Parca vad


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
ralu, stai linistita..capitolul este al nostru, al fetelor

stiu, Krelia, dar m-am simtit datoare sa explicitez, ca nu cumva sa dea nastere afirmatiile astea la cine stie ce controverse

chiar, Claudia...ne pove si noua cum fu la nunta ta?..ca de mult nu am mai asistat la pove' din astea...

daduse nostalgia peste tine?

...saracu' cica..."deci, ziua asta e tututa" ...

stie el ce stie

pai, zau asa...vreau si eu un dulap de baie, mai fetelor, ca destul stau cu toate alea intinse pe marginea chiuvetelor si a cazilor, nu?

da, ai mare dreptate. Subscriu... Si eu as vrea ceva. Zici ca e magazin la mine...

..plus o vitrinuta in sufra..ca sa am unde sa pun bibilourile si paharili si servishili di cafeu primite, corect?

corect si ce ai scris mai sus... As vrea si eu. Da' unde sa o plasez, ca n-am loc Cand voi fi la casa mea... ehehe...
Eu tocmai am descoperit ca mai am cica vreo 3 seturi pe la soacra-mea.Nu stiu unde au fost ascunse de nu am dat de ele cand am carat restul. Si-asa stau cu ele in cutii, pungi si intr-un dulap.


ah...ce parere aveti, merge sa-i iau prietenei mele ....
sau sunt ridicola?

dupa mine, merge si e OK. Eu una as fi incantata sa primesc asa un set. Este util oricand. Dar tu stii mai bine cat este ea de pretentioasa si ce prefera.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova
ralu lasa draga, caci nici eu nu am vazut mesajul tau pe mess., si nu vroiam sa te accept in lista, ba mai mult vroiam sa-ti trimit un mesaj si sa te intreb cine esti.

asa deci... hmmm...

la noi e asa frumos afara...a si zis la stiri ca sunt 10 grade weekendul asta in Vest.

da, am vazut si eu... La noi doar -2 grade. In schimb eu am fost la ai mei. M-am chinuit si m-am trezit dimineata la 7, dupa numai 4 ore de somn, ca sa ma pot intoarce la 5 dupa-amiaza, nu la 10 diseara (cum ar fi trebuit, daca plecam la amiaza). Si pot sa zic ca erau -14 grade... Mi-a ajuns pana la oase frigul Cel putin la intoarcere a fost ceva caldura in tren. Dar dimineata am zis ca ajung sloi de gheata. Oricum asa am ajuns, ca dupa ce am coborat...



Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

[navy][font=Comic Sans MS]fetelor m-am decis!!! .... ma duc sa ma tratez:
Zara, Mango H&M si Ikea!



bun tratament ai gasit!
chiar foarte bun! sa ne zici daca a functionat!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Ancuta-Maria

fetelor, dar eu nu ma vad in lista... sunt chioara sau nu sunt trecuta?


upsss.... nu stiu ce si cum...
spune data si imediat te trec acolo...
o fi fost vreo scapare...
cu scuzele de rigoare...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am fost azi si ne-am dat comanda la pat, intr-o saptamana e la noi
De acolo am dat o fuga la Polus, am vazut ca la multe au reduceri destul de mari, dar n-am luat mare lucru, eu doar o pereche de manausi, Alin si-a gasit ceva flanele, dar am zis ca ne mai uitam si in alta parte sa vedem ce mai este, apoi ni s-a facut foame, ne-am dus la pizza hut si am zis ca mergem sa ne mai uitam dupa ce papam si n-am mai apucat ca ne-au sunat niste prieteni ca vor sa vina la noi, asa ca am dat rapid o raita pe la carrefour la cumparaturi si-am fugit acasa si uite asa au ramas bluzele acolo si maine nu mai putem merge. Poate cu alta ocazie.
Clau bine-ai venit!
Eu sunt miresica de 2005, dar m-am infilltrat aici ca ma simt mai bine cu fetele de aici, sper sa nu se supere si sa ma dea afara

25+ cu Diana

Mergi la inceput