La multi ani, braduti scumpi! (58)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

La multi ani!! Bianca Maria si Albert-Adrian !!!!

Kris scuze pentru intarziere dar noi am fost plecati la munte si n-m avut internet. Te inteleg cu petrecerea, noi am avut 7 invitati si a fost o nebunie. Initial nu planuisem decat ceva in familie dar am avut autoinvitatii. Sper ca la anul fiind mai mare sa mergem la un loc de joaca.

Crinuta multa sanatate lui Rayan!!1

Shobo ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

buna tuturor, uite tocmai ce am intrat si eu sa scriu, acum recunosc ca mai mult citesc la gravidutze, ca ma apropii cu pasi rapizi, suntem in sapt 38 si de vineri nu mai venim la birou, adica din sapt 39. nu am semne clare ca s-ar apropia, acum parca am senzatii ca va intarzia si pitica la fel ca frasu desi imi doresc sa vina mai rpd de 40 sapt ca sa scap de greutate mai rpd.. si mi-e frica sa nu s efaca prea mare pana la 40 . miercuri ma mai duc la control odata sa vad cum si ce , cat mai are la kg si dc fac rost de vreo rezerva prin elias pe acolo..

pupam copilashii ce au mai implinit 1 an in viata lor! sa fie sanatosi si sa aibe o viata lunfa si frumoasa alaturi ce parinti!

sanatate celor bolnaviori!

pupici


Mamica lui Codrin din 21.02.2005 si in sapt 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Shobo las-o mama sa faca mare mare!!! Sigur vei naste mai usor decat prima data!! Tinem pumnii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

anamaria, asa sa fie!! pana acum am 2 exp in jurul meu care au facut bebi mai mari decat primii si au nascut mai greu decat la prima nastere, asa ca mi-a intrat si mie morcovul, off..

Mamica lui Codrin din 21.02.2005 si in sapt 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mamaaa, Shobo, ce putin mai ai! Doamne Ajuta sa ai o nastere usoara si rapida, abia astept sa-mi povestesti, sa stiu la ce sa ma astept!
Tin pumnii!

Crinuta, sanatate lui Rayan!

Ana Maria, ce bine de voi ca v-ati plimbat!

Mai am si eu 2 zile de servici si apoi intru in concediu de odihna o luna si apoi prenatal.

Si Vladut m-a terminat cu iubirea lui pt. burtica! Ma ia in brate si ma pupa si zice "baietelul meu" sau "copilasul meu"

Oana 27+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Crinuta, Ubi, Beatrice ,Ana_Maria, Dana, va multumim si voua pt felicitari!

Crinuta, sanatate multa lui Rayan! Incerc sa pun poze..Am ramas datoare si de la petrecerea de Craciun!

Shobo
, sfarsit de sarcina usor! Nastere usoara!



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Bubu ne-am plimbat dar am facut o alegere proasta sa mergem in uichend la munte. A fost atat de aglomerat ca in plin sezon la mare. Nu puteai sa arunci un ac pe partie de saniute, pungi si tot felul de improvizatii. Am vrut sa pun cupilu pe schiuri si monitoru mi-a spus ca tot ce poate face e sa-l pazeasca sa nu dea cineva peste el. Voi alege sa merg in timpul saptamanii, dar cel mai probabil cand va avea 4 ani ca sa aiba si succes cu invatatul.

Hai sa va spun o perla de-a lui Didi. A venit un prieten cu chelie la noi acasa si dupa ce a plecat, fi-miu l-a intrebat pe ta-su, de ce nu se tunde si el ca Andrei, cu par doar pe margine?!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

V Erica venim la petrecerea lui Ruxi daca ne mai primiti. Poti sa imi trimiti adresa pe PM? Ce mai face mama ta?

crinuta sanatate lui Rayan! A mai facut febra?

Liviana am vazut pozele, cred ca Bogdanel seamana cu tine In poze sint parintii sau socrii?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Simona, multumesc! In poze sunt parintii mei.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Simona, Rayan mai face febra, dar nu mereu.
Azi noapte cu tot cu Nurofen aveam 38, si i-a scazut dupa ce i-am dat Calpol.

In rest, tuseste urat, nu-mi place, e tuse expectoranta ( nu ma mir, ca are multe secretii).
Ca stare generala e ok, dar daca mai continua febra chiar il duc la Calapod.
A sunat mama azi la Medicover, dar e full astea 3 zile. Se pare ca multi copii sunt bolnavi.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput