*** LA REDOUTE *** (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:


quote:
Originally posted by socrate

Inteleg ca daca de ex.eu am un card de credit mastercard cu limita de 35 de milioane tot mai tb sa pun bani pe el? Nu e suficient faptul ca am limita de credit? Poate ma ajutati.



Eu inteleg ca socrate nu are bani pe card dar are descoperire de 35 de milioane; adica poate lua 35 de milioane credit.

Raspunsul meu la intrebarea ei: nu stiu, eu am folosit card de debit si am avut suma necesara. Nu as avea curaj sa comand pe net cu carti de credit, sa nu-mi fie furate datele pe retea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Buna dimineata!

AMR 1.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

socrate, daca ai card ce credit si nu ai scos pana acum nici un ban, inseamna ca suma respectiva este disponibila pt.shopping

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

sa ma risc....sa nu ma risc la o comanda maine ????

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

risca draga, ce e viata fara un pic de andrenalina?

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ohooo...sora Lilina...aparusi? Pai cum sa nu risti, vb Adinei, un pic de adrenalina nu strica. Si apoi, barbatii nostri de ce sa se mai planga cand discuta?

Am primit si eu mailul cu 15 euro aia, ptr ca sunt client de 1 an

In alta ordine de idei, mi-e o sila profunda, pe 26 incep sesiunea si n-am invatat nimicutza, nici nu cred ca pot mare branza cu Miruna langa mine...deh...daca-mi trebui facultate acu' la batranete

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!!
LA MULTI ANI !!! Un an plin de sanatate, impliniri si bucurii sa va dea Domnu'!!! (asta pen'ca n-am postat deloc anul asta... ca de citit am citit in aproape fiecare zi!)

Fetelor, ia bagati si voi link-uri cu ce ati ochit la solduri sa ne inspiram una de la alta!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Am intrat si eu asa in febra LR ca....azi noapte de la 1.30 la 5.30
am stat pe LR si mi-am umplut cosul!
Sunt insa nelamurita cu codurile alea.Cine ma ajuta?
Am intrat si aicihttp://www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/enfant/bebe-garcon-0-36-mois.html si.....de unde le iau?Nu stiu o boaba franceza asa ca.....nu ma ajutati cu niste coduri si ce semnifica ele?PLSSS!
Multam si...spor la shopping!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">PRIMELE SARBATORI DE IARNA CU MAMI@TATI@RESTUL FAMILIEI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

buna ziua si la multi ani!
si eu ca restul lumii bag in cos.... si i-am facut cont si sotului meu ca sa am doua cosuri la dispozitie.
as avea o intrebare la voi pentru cine a mai comandat cuverturi de pat, dimensiunile pe care le afiseaza ei sunt ale cuverturii sau ale patului?as vrea sa comand asa ceva si am pat de 160/200 si habar nu am ce dimensiune sa comand...
http://www.laredoute.fr/vente-boutis-scenario.aspx?productid=324091026&documentid=201207&categoryid=33758091&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

multam si spor la shoping!

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by Alyna24

Am intrat si eu asa in febra LR ca....azi noapte de la 1.30 la 5.30
am stat pe LR si mi-am umplut cosul!
Sunt insa nelamurita cu codurile alea.Cine ma ajuta?
Am intrat si aicihttp://www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/enfant/bebe-garcon-0-36-mois.html si.....de unde le iau?Nu stiu o boaba franceza asa ca.....nu ma ajutati cu niste coduri si ce semnifica ele?PLSSS!
Multam si...spor la shopping!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">PRIMELE SARBATORI DE IARNA CU MAMI@TATI@RESTUL FAMILIEI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)




3suisses nu livreaza in Romania,din pacate.

Mergi la inceput