mamica de august , dar de fapt ...iulie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

Iuliana se pare ca tare nerabdatoare ai fost sa-ti vezi minunea shi ne-ai luato inainte la toate. Ma bucur pentru fericirea voastra shi itzi urez refacere cat mai grabnica shi mai ushoara.
Pentru minunea mica nu pot sa urez decat sanatate, fericire shi toate visele sa-i devina realitate!!!
Felicitari shi taticului si multzumiri pentru mesaj!
Toate cele bune !

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana spune:

Sint din nou Alex sotul Iulianei. Va multumesc din tot sufletul pentru raspunsurile voastre. Si intrucit vreu sa ii mai aduc o bucurie si o surpriza noi mamici am sa printuiesc raspunsul vostru si am sa il duc miine la spital sa le citeasca .Iuliana astepta cu nerabare raspunsurile voastre si m-a rugat sa intru din nou pe internet si sa ma uit pe site. Fetita e foarte bine iar Iuliana se reface incet dar sigur. Sigur sint barbat si privesc lucrurile astea total din afara dar cel mai eficace mod de a aduce bebe-ul pe lume e prin nastere naturala si cu ajutorul injectiei epidurale. Observatia asta e a mea si e legata strict de trauma mamei dupa nastere si nu am luat in calcul siguranta copilului. Asta o las la alegerea docturilor. Inca o data mii de multumiri si ca o marturisire desi am stat destul de detasat pina acum cind citeam raspunsurile voaste peste umarul Iulianei acum ma simt emotionat. Cit de multe schimba un copil chiar si viata unui barbat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Multa sanatate si de acum inainte pentru intreaga voastra familie !

Maine le vor da drumul acasa ?
Asteptam vestile voastre in continuare, cu toate ca sunt sigura ca veti fi foarte, foarte ocupati atunci cand printzesa Emma va sosi acasa.

Multumim, Alex, ca ne tii la curent !
Emotiile sunt firesti ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana77 spune:

[cheers]si FELICITARI PARINTILOR LUI EMA ANA!,
sa va traiasca pritesa si sa va bucurati de ea.
Alex: sa-i transmiti toate cele bune si sa-i spui ca o asteptam
sa ne povesteasca despre cum a devenit mamica.

Cum se simpte Iulia? dar fetita?

Toate cele bune

Roxy77 si bb din burtica










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

EMA ANA,BUN VENIT PE LUME !!!
Sa fii sanatoasa tun si mincacioasa foc !!!
Felicitari, mami Iuliana & tati Alex sa va traiasca fetitza, si sa fiti fericiti pina la adinci batrinetzi,iar Iulianei refacere rapida si pe curind!

***Alba***
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catia spune:

sa va traiasca si sa auzim doar de bine!
te asteptam acasa cu multe amanunte!sa te refaci bine ca sa-ti poti prelua printesa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta spune:

Multe felicitari,Iuliana. Sa va traiasca printesa si sa va bucurati de ea. Totodata iti doresc multa sanatate, refacere usoara si te asteptam pe forum, cat de curand.
Ancuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flower spune:

Bine ai venit , printesa EMA !
Pentru fericitii parinti : Sa va traiasca , sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii !


PS : Si Vladutz al meu e tot pe 17 , dar a venit pe lume anul trecut ! Sa ne traiasca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Iuliana sa va traiaska printzesa si sa fie sanatoasa, sa va aduca numai bukurii!!!!
Felicitari si taticului cooperant care ne tine la curent cu noutatile!

BRAVO!

danat

Mergi la inceput