*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (177)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Leea ma bucur ca se iubeste Tudor cu tac-su.si o data pe sapt si tot e bine sa se vada.las ca Austria viitoare mergeti si voi.nu ne-ai anuntat ca zice T si mama.sau n-am citit eu?banuiesc ca puneai tu un bold ceva sa sara in ochi.

of fi eu proaspat trezita din somn dar nu ma prind de unde atitia ochi iesiti din cap
Madutza sa fie cum vrea sufletul vostru.
Pumba bine ai revenit.astept poze muuulte ca ai restante sa nu mai confund fetele.
hai ca ma uit lam poze si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:


buna seara,
nichita face mai putin febra si doar inainte de antibiotic, deci infectia inca mai exista. mai este putin umflat la buza, nu ca-n prima zi, dar nu s-a desumflat de tot, din pacate. continuam antibioticul.
mie imi arde piciorul in continuare. mi-am luat talonete, fte bune, de la scholl, prevad ca voi baga multi bani in asa ceva in viitor, de simtit , ma simt mai bine cu ele in pantofi, problema e ca le-am udat accidental cu apa si am cam vazut ca nu se comporta bine, deci o sa ma tot costeeeee in timp sa le schimb...batranetile, maica...

azi am ratat programarea la coafor, obtinuta cu greu in ziua asta, ca mama nu a vrut sa stea cu nichita ca s-a dus ea la coafor. pleaca la munte de revelion. ca si anul trecut. ca si acum 2 ani. tata lui nichita a plecat si el la munte. i-am zis de jumatate de an ca e randul lui, sa mai stea si el cu nichita de revelion, sa plec si eu. o noapte, atat, nu am avut pretentia la un week-end sau mai mult la munte, ca celalti membrii ai familiei lui nichita...m-a sunat ta-su chiar de la munte azi, ca "acum imi spui?" imi venea sa-i zic unele...cica "acum"ii spun...probabil era cu prieteni pe langa el si trebuia sa dea bine, cumca nu i-as fi spus de jumatate de an, ca asa face de obicei.. ce caracter.. cica vine maica-sa sa stea cu copilul...dar trebuie sa mai vorbeasca cu ea..ce film prost...
adevarul e ca ce-mi trebuie mie coafor daca nici nu stiu de voi putea pleca din casa...
sa nu va suparati ca m-am descarcat si eu la voi, sunt cam suparata, dar o sa-mi treaca. de fapt chiar acum imi trece!

am si cateva lucruri care-mi merg bine in viata momentan, deci sa nu-l supar pe Dumnezeu cu plangoceala.

Felicia, deci ati revenit la chilotei din bumbac:) ne bucuram!

leea, da si eu astept poze de-alea frumoase de care faci tu.

tania, cum merge cu rezervarile?

madutza, eu cand am facut singurul test de sarcina din viata mea, eram in intarziere cu mai putine zile decat tine si mi-a aratat corect, 2liniute:). este , cred eu, cel mai bun test, asa si cerusem la farmacie, Clear Blue se cheama, se poate face cu urina de la orice ora, nu doar cea de dimineata, ca la alte teste din farmacie. ia-ti si tu unul, ca sa nu ne mai tii in suspans:)))



1400 roni costa poneiul de care vorbiti?!!!?!! si viu costa mai putin...cred....

pumba, s de la tine asteptam pozici!

ina, ce mai faci cuscra?

mara, am vazut poze flavia. cata eleganta intr-o singura persoana....compleul de jackie kennedy e super:)))

noki, calatorie frumoasa!

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Sunt momente in care imi pare fff rau ca nu am darul de a consola pe cineva.so Anda...pupici dc iti fac bine.dc simti nevoia de iesire adu copilul in Berceni. iti garantez ca nu-l batefi-miu, pisica nu am.
Anda poneiul ala e fte mare, mananca fan si nu mai stiu ce face.a pus Madutza poze cu el dar poate e o ruda al aluia scump.tin minte ca a zis ca a dat o gramada de bani pe el.
Mara chiar ca e eleganta Flavia.si ce ochi
apropos de ochi Camelia mai pune poze cu Dariuca, ca la filme fara sonor nu ma uit ca sparg calculatorul.
Hilde chiar ma gandeam ce bunatati ai facut de Craciun.ai mai facut tort si ieri ptr Stef?subscriu la afirmatia Cristinei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Ho-ho-ho!!!!!!!

Madutza, nu ne mai tine in tensiune, please, cumpara testul ala!!!!!!!!! Sa vii cu vesti bune-bune.

CristinaN, m-am uitat pe indelete la pozicile/filmuletele voastre. O scumpica Elise, cata maiestrie la ornat salat, miam-miam. Si cu torturile mi-a placut. Maii, da' tre' sa invat sa fac si eu sandwish-uri asa ochioase, cred ca ar manca si fii-mea c-o poftaaaa. He-he, cred ca m-am prins de ce ti-au iesit azi ochii din cap, c-ai pus multi din astia Asa-i?

Si Flavia s-a facut o d-ra maaaare so cocheta. ptiu-ptiu sa n-o deochi.

Am admirat si pe Hilde cu juniorul si am salivat la urma, la capitolul bunatati.

Mai astept poze, sunt in forma.


Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Pischi l-ai vazut pe fi-miu? l-ai vazut pe fi-miu?
la semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Anda am tooot vrut sa va urez sanatate si iar sanatate si iote ca nu mi-a iesit.Da va zic acu ,amindurora: sanatate,sanatate.Iar de ponei...si io cre ca costa mai putin viu,da ala manica si kaka.
Madutza uaaaau vine si surioara pt Orlando?Asa sa fie,asa sa fie!
Miri da,zice si mama.Am scris io acu citeva zile ca are vreo 20-30 de cuvinte in vocabular.
Gen ciocanu-nanu,laptic-tic,frica-fica,lumina-mina,bradul-badu,pipa-pipa,puiu-puiu,
bunica-mami,pipi,ciuperca-ciupeca,tudor-tiudu...etc.Cu austria..ihi..
Mara are ochi tare frumosi Flavia.Cu mosul cum a fost? i se facu frica de el?
Pozele bag sama ca nu le pot descarca.Mor de ciuda de=i asa.Da mai incerc.Imi zice calculatorul ca ceva parametri nu-s buni.
Pumba da cum o fost fai fata in conced?Nu zici nika?

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Leea am citit atunci. eram direct interesata sa vorbeasca Tudor.pusesem obrazul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Miri, da' am vazut. Mai, da' ce ochiiii are, te da gata. Apropo, tu ai nora pe-aici Acum ca are tenul asa fain de la frisca aia, e si mai fain.

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

miri, primesc pupicii, da, da:))


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


deci ... dupa 2 saptamani ne-am intors la cuibul nostru si bine mai e acasa la tine......
am petrecut Craciunul in insorita California in stil american - shopingareala ,shopingareala si iar shopingareala impreuna cu socri,cumnatul cumnata si cele doua nepoate.A m fost la Disney,unde a fost superbbbbbbbbb ,la Sea World, am mancat mancare de toate natiiile posibile a fost bine, dar obositor mai ales drumul spre casa unde am mers cate 12-14 ore in 2 zile,Ady a plans non stop in masina si in tot acest timp ma gandeam la carnati din ROmania si toba facuta de mama

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput