Perie rotativa - e eficienta sau nu?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

quote:
Originally posted by Alicia_S

Am cumparat si eu peria rotativa de la Rowenta, dar mare lucru nu am reusit sa-mi fac cu ea. E adevarat ca am parul lung. I-a dat ceva volum, dar de ondulat nici vorba. Cred ca e buna pentru parul scurt si mediu. In rest e usor de manevrat si nu se incurca deloc in par.




Unde ai gasit peria ca de cind caut......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alicia_S spune:

am luat-o sambata de la media galaxy ( cel din grozavesti vis a vis de orhideea).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_c spune:




Unde ai gasit peria ca de cind caut......
[/quote]
Si eu am cautat peria rotativa rowenta, initial am cicit parerile voastre, pe urma am cautat foto pe net, cand sa puced la cumparare..... pauza: s-a cumparat....ne pare rau....nu mai avem pe stoc, ma saturasem....

asa ca am facut comanda pe un site al unui magazin de electrocasnice, m-au anuntat telefonic ca a ajuns produsul si m-am dus frumusel la magazin si am achizitionat faimoasa perie

din 07.04.2009 sunt foarte multumita de felul in care arata aranjat parul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliana_c




Unde ai gasit peria ca de cind caut......

Si eu am cautat peria rotativa rowenta, initial am cicit parerile voastre, pe urma am cautat foto pe net, cand sa puced la cumparare..... pauza: s-a cumparat....ne pare rau....nu mai avem pe stoc, ma saturasem....

asa ca am facut comanda pe un site al unui magazin de electrocasnice, m-au anuntat telefonic ca a ajuns produsul si m-am dus frumusel la magazin si am achizitionat faimoasa perie

din 07.04.2009 sunt foarte multumita de felul in care arata aranjat parul meu
[/quote]

E buna, dar intai trebuie sa te obisnuiesti cu ea.
Cea mai ieftina, la METRO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu am o perie de la rowenta, de fapt uitasem de ea, am luat-o de anul trecut cand aveam parul lung si moale, cum zicea cineva mai devreme si nu faceam nici o branza cu ea, ma dureau mainile de cat le tineam deasupra capului si tot degeaba. Acum, m-am tuns de cateva saptamani si cred ca ar merge pe par mediu, mai mult scurt, chiar am sa incerc dupa ce ies de pe net.
ca mi-ati adus aminte ce mai am prin dulapuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna!
Eu am avut cand eram pustoaica un drot de aranjat parul, insa nu reuseam niciodata sa fac ceva ca lumea cu el...de parca as avea 2 maini stangi...so: aceasta perie rotativa este usor de folosit? ca sa nu o iau degeaba...

MADALINA si adoratii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle

Buna!
Eu am avut cand eram pustoaica un drot de aranjat parul, insa nu reuseam niciodata sa fac ceva ca lumea cu el...de parca as avea 2 maini stangi...so: aceasta perie rotativa este usor de folosit? ca sa nu o iau degeaba...

MADALINA si adoratii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)


Mi-am luat-o si eu de sarbatori si eu una sint foarte incintata de ea.
Am parul de lungime medie, cam pina pe la umeri.

E ca si cum te faci la coafor cu peria si foen-ul.
Nu onduleaza, nu zapaceste. Doar il aranjeaza si ii da o forma frumoasa.
Si da, chiar se foloseste foarte usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Aseara am incercat de la o prietena bigudiurile electrice de la remington. Mi-a iesit o oaie creata in cap, dar funny, oricum. Azi am fost in Carefour si aveau peria. Costa 212 lei. Dar am vazut tot de Remington un drot, care costa doar 70 de lei. Si pt ca eu voiam bucle m-am riscat. Buclele ies super, asa ca am ajuns la concluzia ca povestea mea din adolescenta, cu drotul, era o chestie de indemanare, de varsta frageda

MADALINA si adoratii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)

Mergi la inceput