Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ha-ha-ha....sunt batrana Ralu? cati ani imi dadeai?
Krelia cred ca nici maine nu ajunge acasa, la ce circulatie e in Bucuresti.
Eu sper sa mai intru, si voi intra cu siguranta, doar ca mai rar.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mama ce limbarnitza ati avut! De ce nu aveti sporul asta la povesti si cand ma plicti eu de mor si n-am cu cine schimba o vorba? Am avut treaba la calculator, asa ca am zis sa bag un ochi. Am fost harnica, mi-am terminat toata treaba pe azi, am planificat cu grija si maine, dar poate maine am si mai mult spor sa apuc sa fac una-alta si de duminica. De terminat oricum nu termin pana vin nasii, ca nu am cum, pe luni mi-e programata mancarea, ca sa fie proaspata. Ideea e sa termin treburile programate pe duminica pana vin ei. Mi-e o groaza de mor cand ma gandesc ca luni, pe langa hainele obisnuite, mai am de bagat la masina 3 lenjerii de pat in plus . Asta e. Inca nici nu stiu exact cum si unde ii culc pe toti, sa nu mai zic de ce noroc am cu mama ca sta deasupra, ca am de unde imprumuta plapumi, ca altfel nu stiu zau cu ce-i acopeream.
Am citit asa in mare ce-ati scris, eu meniul nu-l mai spun, ca l-am mai spus.
Pensie am facut la Generali, amandoi, pensie facultativa avem la AIG, poate daca nu aveam faceam la ei, cine stie.
De vopsit m-am vopsit . Da' sa nu ma invidiati, ca o sa fiu 'fericita' tocmai de rev-anul nou.

Acuma chiar va spun sarbatori fericite, ca pana ma linistesc si eu, nu cred ca mai dau drumul la calc.
Oana daca te incurci la vreo praji, apeleaza linistita. Sa insisti, ca eu is zuza si-mi las telefonul pe te miri unde, greu pana-l aud. Mesagerie n-am.

toata gasca!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by ooana
ia nu mai vorbi prostii...si io diseara cu cine vorbesc aici


bey, ma gandeam ca dormi si tu mai devreme, ca sa fii fresh maine, de asta am zis...
dar eu oricum sunt aici dupa 10. Ma duc in Practiker... si nu stiu cat stau pe acolo. Deci ne auzim oricum.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun





bey io mi-s rezistenta
adica am avionu la 8:45...la 7:45 trebuie sa fiu in aeroport...plec de casa la 7:00 ...si ma trezesc la 6:00

da stii tu vorba aia "cine-i barbat noaptea sa fie si ziua"

te astept sa vi de la cumparaturi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si eu sunt prezenta...descarc niste poze trimise de sora-mea, si merge asa de greu.... si pana descarca 15 poze, stau pe-aici.
Alina chiar ma gandeam la nasii tai...cum naiba vin inainte de \craciun si pleaca taman in ajun...astia sunt cu capul? sau in ajun merg la altii in vizita?
oana pana vine Ralu iti tin eu companie. ai terminat bagajele? ale mele sunt pe hol si doamne multe mai sunt.zici ca ne mutam, nu alta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio n-am terminat...acu sunt in febra bagajelor...cred ca de data asta o sa fiu la limita cu 25 kg
un troler pt cala..unu mai mic bagaj de mana...poseta...si aparatul foto
chiar o sa fiu ca un Mos Craciun

...iti dai seama cum o sa arate masina cand m-oi intoarce acasa...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

gata am terminat si bagajul...intr-un final
Ralu vad ca ai adormit...shoppingul e obositor!

in cazul asta:

Gio - drum bun si shopping placut la Cluj...va pup pe toti 3
Aly - spor la tot ce faci si sa treci cu bine peste vizita anuntata...merci inca o data pt suport
Kreliutz - petrecere frumoasa in valea Prahovei...sa te intorci cu poze
Kitzy ai grija de bebelina si sa petreceti frumos primul Craciun in 3!
Ancuta numai bine si spor la bucatarit!
Ralu, colega mea in "tura de noapte"...un pupic pleaca spre Iasi

...va doresc un Craciun fericit alaturi de cei dragi!
...un An Nou mai bun, plin de bucurii si impliniri!

La Multi Ani!

P.S. asta pentru ca tocmai am aflat ca s-a stricat placa video asa ca nu stiu daca ...si mai ales cand o sa se repare calculatorul...iar laptopul clar nu il mai iau cu mine...ca nu mai am nici o mana libera


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

acum am primit liber la calculator...
a avut sotul ceva treaba si nu s-a lasat pana n-a terminat...
Oana... :(( :(( :(( sper ca se rezolva, totusi... Cum sa nu te mai aud pana cine stie cand?
De la Praktiker am ajuns pe la 10 jumate. Ne-am luat... un scaun si atat.
Sunt cam dezamagita. Ghinionul meu ca am fost la cel din Timisoara si acum am facut comparatie. Adica... ce sa compari? Ca asta de la noi e mult sub nivel... Aveam sperante mai mari. Asta e. Mi-a fost invatatura de minte si cred ca prea curand nu mai calc pe acolo. Sau grabit sa-l deschida pana in Sarbatori si se cunoaste asta... Ca sa nu mai zic cum m-au tratat la case... ca pana la urma am plecat dupa ce am facut si scandal.

Maine, sotul zice ca ne ducem dupa perdea.
Dar tocmai au afisat si intretinerea si...imi vine sa urlu: 2 mil... Stiam ca va fi in jur de 1.5, dar chiar 2...Mi-a stricat tot cheful.

Drum bun, fetelor!
Sarbatori fericite si voua, daca nu ne mai auzim! Va pup pe toate si sa ne auzim cu bine cat mai curand. Aveti grija de voi, distrati-va, odihniti-va, sa intram in forta in 2008...


ps-Aly, bun venit in Fun-club/ul celor napastuite de soarta :)) :)) :))


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

ha-ha-ha....sunt batrana Ralu? cati ani imi dadeai?


nu am zis ca esti batrana. Tocmai ziceam ca esti tanara. Chiar mai tanara decat credeam. Eu ziceam ca ai in jur de 30. Si cand colo...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by Giova

ha-ha-ha....sunt batrana Ralu? cati ani imi dadeai?


nu am zis ca esti batrana. Tocmai ziceam ca esti tanara. Chiar mai tanara decat credeam. Eu ziceam ca ai in jur de 30. Si cand colo...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun




atunci arat mai batrana

Oana drum bun si tie, spor la carat bagaje si sper totusi sa ne auzim.
Sarbatori fericite si un an nou plin cu de toate, tot ce nu a putut oferi 2007!!!

eu nu am mai intrat caci a venit o vecina. pe urma marco a vrut sa vada Baby Einstein la laptop, eu m-am dushulit, si uite cat e ora.
fug la , ca maine facem un drum lung.
si ne auzim maine seara.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

ei... deci nu eram chiar singura pe aici...

Gio, nu ma infuria!!!!!!!!! Nu arati batrana. Arati exact ca o doamna super OK, serioasa, matura. Nu o adormita ca mine. Ca toti se mira cand aud ce varsta am si imi zic ca am fatza de nici 20...

Noapte buna!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput