Miresele anului 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze de la Paltinis:
http://family.webshots.com/album/561357902ashPDc?start=108
poze de la sanius din Alba:
http://family.webshots.com/album/562005473QpCUZk

Ralu nu e pedeapsa, ar fi culmea...oricum cate prostii face....ar trebui sa nu-i mai dam nici de mancare.

gata, am plecat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

bine ca nu-i pedeapsa... m-am linistit...

Mai este cineva pe aici in seara asta?


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu vad ca tu mai mult seara bantui pe forum
Onutz mai ai un pic pic si te intorci acasa, cred ca abia astepti. Eu servesc un pahar de sampanie fara alcool
Gio, Aly, Kreliutz va pupacesc si pe voi, abia astept sa ne intalnim toate mai des pe aici.
Eu ieri am fost la lucru de la ora 9 pana la 20
Am crezut ca nu mai ajung acasa, ma bucur ca saptamana viitoare raman acasa. Mi-e si rusine sa sun sa le spun ca iar sunt in medical....da mai am si eu un pic si raman in prenatal, atunci dau de baut la toata lumea!!!!

24 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzy, pai dimineata dorm mai mult, ziua de la serviciu mai rar pot intra, asa ca numai seara imi ramane sa pot recupera ce s-a mai discutat pe aici.
Noroc ca acum sunt mai libera la munca si citesc si acolo si mai scriu.

La noi au fost azi-noapte -20 de grade.
Azi am scos nasul doar un pic pe geamul de la bucatarie si, in ciuda soarelui de afara, am inghetat instantaneu. Erau -11 grade... Deci la noapte iar se duce spre -20.
Vai de capul meu!Cred ca in birou e mai rau ca la Polul Nord. Nu vreau sa ma gandesc la ziua de maine.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, am reusit acum sa vad si pozele voastre! Faine de tot! Peisaje misto, zapada...... vreau si eu!!!

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

din Timisoara!!!
aici e mult mai bine, erau doar 0 grade, nu pe minus ca in Alba.
ce bine e acasa......

ralu nasol ca e asa frig si la voi....nu iesi din casa, stai la caldurica.
Kitzy ti-o fi jena, dar mai bine pt. tine si bebita. da-le pace sa zica ce-or vrea, esti si trebuie sa te menajezi atat cat poti.

fug la treaba, caci maine avem musafiri, si mai am bagaje de desfacut.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Nu stiu cand reusesc sa mai intru pe aici... Asa ca, pentru a nu uita, zic de pe acum:

La multi anisori, MARCO! Sa cresti mare, frumos, sa asculti mai mult de mami si sa nu o mai superi asa tare, sa fii sanatos si sa ai noroc in viata!

La multi ani, coana care schimba prefixul! Sa-ti dea Doamne-Doamne multi ani inainte, sa schimbi prefixul de "n" ori... Sa fii sanatoasa si fericita, iubita esti, dar sa fii si mai mult, daca se poate. Iar toate visele tale sa devina realitate!

La multi ani, Ioana noastra draga! Sa ai si tu parte de sanatate, fericire, bucurii multe, sa devina realitate dorintele tale si sa nu te mai superi pe Marco daca e nazdravan din cand in cand!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, drum bun spre Germany... Parca maine decolai, nu?

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mersi mult ralu, mereu pe faza.

coana Krelia!!!! sa ai parte numai de fericire, bucurii si sanatate!!!
un mare de la marcolino.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

ce faceti, Gio? Petreceti?
Eu am venit repejor de la munca, sperand ca vom petrece si aici azi... Dar deocamdata e liniste...
Las' ca de maine va intrati in mana toate... :D Nu ma mai plictisesc de una singura, sper...
La multi ani, inca, o data, lui Marco si tie pentru maine!
Ce cadouri a primit pustiul?


Foto Ralu

Mergi la inceput