Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

n-am mai postat poze noi cu Gheo, e vorba de pozele mele de pe flickr, alea hartistice

http://www.flickr.com/photos/degetica/
aaah, lui bebe i-a adus mosul doar o zornaitoare, deh, acu trebuia cocoloshita matza cea mare;)))
dar el va recupera la Botez.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Pai atunci Sabina, cand se vor mai canta compozitiile tale, sa ma anunti. Sunt 'invidioasa' pe cei talentatzi. Singurul meu talent a fost sa-mi gasesc un sotz minunat si sa fac un bebe dulce ca o baclava.

Diwana si pitic Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LA MULTI ANI! bebeilor care azi implinesc o frageda si frumoasa varsta :RARES de PINACOLADA GHEO de SABINAVLAD de ANCASILVSTEFAN de MARIADIA ANA de PICOELISA de RAMONAIANIS

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by diwana

Pai atunci Sabina, cand se vor mai canta compozitiile tale, sa ma anunti. Sunt 'invidioasa' pe cei talentatzi. Singurul meu talent a fost sa-mi gasesc un sotz minunat si sa fac un bebe dulce ca o baclava.

Diwana si pitic Rares


hihi, pai asta-i cel mai important!!!!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Sabina

n-am mai postat poze noi cu Gheo, e vorba de pozele mele de pe flickr, alea hartistice

http://www.flickr.com/photos/degetica/
aaah, lui bebe i-a adus mosul doar o zornaitoare, deh, acu trebuia cocoloshita matza cea mare;)))
dar el va recupera la Botez.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




aha, pe cele artistice le vazusem foarte frumooos...

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

am si eu o intrebare, mi-au venit rusii acum 2 saptamani si nu mai pleaca, nu curge rau da nu e cam mult timp....

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Sabina

n-am mai postat poze noi cu Gheo, e vorba de pozele mele de pe flickr, alea hartistice

http://www.flickr.com/photos/degetica/
aaah, lui bebe i-a adus mosul doar o zornaitoare, deh, acu trebuia cocoloshita matza cea mare;)))
dar el va recupera la Botez.

superbe poze ,si Mister G este un scump!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


[b]
Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Io ma refeream la pozele de pe celalalt site Sabinuta. E voie sa zic numele? Pot sa te fac super faimoasa? Macar cu pozele, ca cu compozitia nu-mi sta in putere. Glumesc. Cred ca doar eu sunt intarziata la capitolul poze Sabina. Si nu ai nevoie de nimeni care sa te faca faimoasa. Esti deja!

Diwana si pitic Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by diwana

Maria, tu vrei sa ma faci sa plang?

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi, si cadouri multe de la Moshu.

Diwana si pitic Rares

scuze draguta,mi-am promis sa fiu vesela si optimista ,dar iar am cedat,promit sa nu ma mai gandesc la lucruri triste ,sau macar sa nu vi le mai inpartasesc si voua ,asta sunt ,materialul prost.

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

care site, fotomozaic? treklens? care din ele, LOL:)))
ai voie sa zici numele:)))
si nu-s deloc faimoasa, pacatele mele:)))))



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput