Pentru mamicile care isi cresc singure copilasii..

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nicoll, ce s-a intamplat de ai luat aceasta hotarare?
Oricum e super sa ai alaturi o familie asa mare!!!!


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nicoll, am gasitpovestea voastra si am citit-o... imi pare rau pt voi, dar cred ca ai luat o decizie buna.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Multumesc Gabi!Asta e viata,trebuie sa mergem mai departe!Va pup!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martie spune:

Mai fetelor,eu am sot, deci si tata la cele doua fete, se implica, dar vreau sa va spun ca sunteti super tari si va apreciez din tot sufletul! Mereu cand pleaca al meu cu treaba ma gandesc la cele care cresc singure 1 sau mai multi copii, caci de fapt asta facem si noi cand sotii sunt plecati si cred cu tarie ca trebuie sa fii un om deosebit si sa fii puternica si fizic si psihic ca sa cresti singura copii. Sunteti cele mai tari, mai ales pentru ca nu ati plecat capul la vreun tampit, sa fiti umilite etc. pe motiv ca e tatal copilului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Multumim martie...
nu spun ca ne este usor, dar nu ne streseaza persoana "iubita" in continuare, avem si noi pace sufleteasca in sfarsit, si ne crestem copiii fara certuri si scandaluri.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicollll spune:

Buna ma numesc Nicoleta si eu ma aflu pt prima data pe acest forum,de fapt e prima data cand indraznesc sa scriu si ma bucur ca sunt cu voi,va citesc aproape zilnic !si eu sunt singura de aproape trei ani,de fapt nu chiar singura am trei ingerasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarita2004 spune:

Buna,
sunt pentru prima oara pe acest forum si eu sunt o mama care isi creste singura copii ( am doua printese de 3ani si 1 an).
M-am despartit de tatal lor pentru ca ma saturasem de reprosuri, de certuri si mai ales de minciunile lui (ma insela de 1 an cu o vecina).
Din pacate fetita mea cea mare e bolnava si asta ma impidica sa ma intorc in tara la familia mea, care ar putea sa ma ajute in cresterea lor.
M-as bucura forte mult daca as avea cu cine sa-mi impart gandurile din cand in cand si pt asta m-am inscris pe acest forum.
va pup si astept mesajele voastre

Mergi la inceput