Miresele anului 2006 (83)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

cam tarziu Ancutza..cam tarziu
.
.
.
Desigur ca te pt alatura clubului, cum sa nu?
Fii binevenita!..de acum, zilnic la condicuta...cafelutza...ceai, praji..bobo...barfe ....etc...

...detalii despre nunta..ceva....ca sa trecem la listutza?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Ma bucur ca ma primiti
Bobo nu inca.... am ceva pb de sanatate...
Nunta mea a fost pe 27 mai, a avut loc in Petrosani, m'am casatorit la 22 de anisori... sotul meu e mai mare cu 2 ani
Nunta mea a fost frumoasa si simpla

Am plecat din tara la cateva luni dupa nunta... ne'am hotarat asa....brusc.
Imi face deosebita placere sa va cunosc, sa vad cate alte mirese s'au bucurat in aceeasi zi cu mine...
Cand o vrea Dumnezeu, va aparea si un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Anca bine ai venit in club...niciodata nu e prea tarziu.
Krelia ce mai faci? te plicti?
Oana pe unde umbli?la shoopping?

eu am o lene mare...nimic nu am facut azi....
astept sa vina Clau de la birou, sa se trezeasca marco si sa iesim din casa.
o sambata frumoasa va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova
Oana pe unde umbli?la shoopping?




acasa...incerc sa imi revin

Anca bine ai venit!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana ce ai patit?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

pai dupa rezectie m-am umflat de numa , si nici nu pot manca, de 2 zile beau suc


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

ce faceti fetele? Am promis ca mai trec pe la voi
Sotul meu este la munca si ma plictisesc de moarte
Si mai vreau sa ma apuc si de o cura de slabit... ca vreau sa scap de vreo 6 kg...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

of Oana...sper sa fi deja mai bine. nu trece cu calmante?
Ancuta spor la slabit.....si eu mai am de dat jos vreo 4 kg...si nu stiu cand reusesc. am zis ca merg la pilates.....acum am amanat pana dupa sarbatori.....

pe maine...o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza! Haideti la si ceiuc!
Sa aveti o saptamana buna! Fug la rapoarte si viu mai tarziu la povesti.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Multumesc pt cafea, ca tare aveam nevoie...

Mergi la inceput