Bucurii de sept-oct 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Andreea, suntem alaturi de voi!



Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Lili - perfect de acord cu tine, si eu ii dau direct din frigider pt ca altfel nu vrea de ex iaurtul si tot asa pana acum nu am avut rosu in gat...iar de scos afara eu sunt de parere ca la fel ca noi oamenii mari au nevoie de acomodare cu oricare din conditiile climatice din zona unde traiesc (normal fara exagerari) - eu l-am scos pe grasan aproape in fiecare zi, mai putin cele in care am fost consemnati la domiciliu din cauza parlitei de rubeole!

Parerea mea e ca pe cat de mult ii cocolosim si ii tinem in casa pe atat de mult sistemul lor imunitar are de suferit si devine foarte sensibil si bineinteles ca la orice schimbare de vreme, la fiecare vanticel mai puternic copilul prinde o raceala mica, mucii isi fac aparitia si normal ca si binecunoscutul rosu in gat este prezent!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Andreea suntem alaturi de Sebicu si de voi!Doamne ajuta sa se refaca repede si fara complicatii!

Lili subscriu la ambele chestii punctate de tine.Si noi tot de la frigider mancam iaurtul si nu s-au imbolnavit piticii....in schimb aduce Alesio de la gradi virusi cat cuprinde!

Noapte somnoroasa!


******

VOTATI-NE!!!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii&page=8" target="_blank">"cioc-cioc"&www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii&page=21" target="_blank">"te pup fratiorule"

Multumim anticipat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Andrea, suntem alaturi de voi! Sa dea Dumnezeu sa treceti cat mai repede si usor peste aceasta incercare! Sa nu aveti nici un fel de complicatii, sa reveniti cat mai repede acasa si sa nu mai aveti nici un fel de problema de acum inainte! Multa sanatate!
Eloise, merci ca ne tii la curent!
Lili, exact cum ai explicat tu, m-i s-a spus si mie aici!
cristina, sper ca esti bine ca nu te-am vazut azi pe aici!



Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Eu nu mai zic nimic, ca mi-s mai batrana si mai sperioasa...

Mexxa, multa sanatate lui Sebicu si voua multa putere sa fiti tari alaturi de el.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Biscuitiisi Roxi



Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Floricel, da' stiu ca ne rasfeti cu poze! Biscuitii arata super, iar de Roxi n-am cuvinte, e o domnisoara distinsa! Va tin pumnii la cistografie.

**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Andreea, suntem alaturi de voi! Sa dea Doamne Doamne sa treceti cu bine peste aceasta operatie! Multa sanatate lui Sebicu!
Andra, multumim ca ne tii la curent.

Pufy, felicitari pentru
Lili, ma bucur ca te simti mai bine.
Florina, e tare frumusica Roxi!
Chiar arata bine biscuitii, ma gandeam ca am o gramada de forme, numai braduti nu, si mi-ar fi placut sa coc braduti de Craciun...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Vad ca Narcisa e maraita, cred ca o dor gingiile si are si ceva mucisori, asa ca nu mai stau... Somn usor!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza! Poftiti la !

Andreea - multa sanatate si recuperare rapida lui Sebicu!

Florina - bine ca v-a iesit si voua negativa urocultura! Sa dea Dumnezeu sa o tineti tot asa!

Xandrutza - tin pumnii sa-i iasa mai usor dintii la Narcisa!

Si noua ne-a iesit pe nesimtite un dinte, incisivul lateral de jos, dar am vazut ca-i iese si o maseluta. Deocamdata nu este extrem de marait, doar asa, in limitele normale. Sa vedem cum o fi peste cateva zile.

Tanima - tu cum esti?

Eu am fost foarte obosita ieri, ca am fost in Feleac, la prietena mea si la finutza, acolo era zapada si am avut de impins caruciorul la greu. Asa ca n-am mai avut putere aseara sa mai intru.

Mami 19+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput