Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Karra, ce misto ca poti vedea si cine te-a votat! vad ca niste ofticoase ti-au dat doar 1 punct

Mihaela siStefania (19 martie 2007)

Poze 7 luni
Varsta Stefaniei
www.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank"> Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:

da, am votat! Karra vezi ca poti sa intri sa vezi cine te-a votat. Io nu prea inteleg cum se aduna punctele alea ca io ti-am dat cinci da aia au pus la socoteala doar doua sau trei nu mai stiu. Ma rog o fi ceva in regulament. Cred ca scade punctajul pt ca ti-au dat vreo doua fufe 1 pct. Poza aia care e inaintea ta mie nu mi se pare ca e pe bune. Parc-ar fi luata dintr-o revista.

Roxanici, facui banana, da' un pic modificata reteta, adeca am taiat-o bucatele si am pus printre ele ciocolata cu rom ca a fost singura pe care amgasit-o pe la rezervele lu' Julie, asa ca am renuntat la finetti si ciocolata aerata alba pe care o aveam prin frigier de 'nspe saptamani. Asta alba a iesit supeeeer ca s-a facut crocanta cumva.

Datorita acestui mare fassss cu anonima, si promit ca nu mai scriu de ea, m-ati determinat sa citesc regulamentul forumului. Asaaa, moderatorii ar trebui sa-si dea totusi silinta sa afle despre cine e vorba pt ca ce a facut ea e clar o incalcare a regulamentului, mai grava decat cele facute de alti membrii dati afara de pe-aicea. Desi nasul meu imi spune ca fu' fata desteapta si are ip dinamic.
Daca vrem sa ne dam cu parerea putem sa dam cautare pe google dupa expresiile folosite de ea in mesaj, la care adaugam albinute sau bondari si sa vedeti ce iese, dar e absolut relativ.
Si..... mai citii ceva interesant in regulament, ca de-asta m-am hotarat sa va povestesc, despre drepturile de autor in ceea ce priveste postarile noastre de p-aci, nu intru in detalii sa nu se creada ca incit lumea la ceva, da' puteti citi regulamentul, pentru ca mi se pare corect sa fim toate informate. Asta in cazul in care n-ati fost ingnorante ca mine si v-at inscris fara sa-l cititi in intregime.
Na, aku poate ma gasiti si pe mine printre stelutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Buna mamici si pitici

Crina m-am indragostit Si imi place si numele, asolut deoseit Georgia

Am fost la dr pt evaluarea de 7 luni:
- greutate 8600g (400g inntr-o luna jumatate )
- putem papa ou, carne de vita si ficat de pasare
- sapte zile calciu (sirop de la Pharco)
- fructe mar, piersica, caisa si citrice Banana su nici o forma, dar eu deja ii dadusem lui Horia si cred ca m-a citit

Revin dupa ce papam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Karra,am mai votat si eu o data,da nu stiu de ca nu ma arata si pe mine in listuta....punctele s-au pus.Si daca mai vreau sa votez o data nu ma lasa.De ce sunt puncte si voturi mai putine ca ieri?

Mihaela,4+

si de DAVID-29 martie 2007


DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Am uitat sa zic ca se vede ca-i iasa si al -2-lea dinte lui David.Asa se explica de ce e asa marait.


Mihaela,4+

si de DAVID-29 martie 2007


DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana69 spune:

Riloasa, sa stii ca si fetita mea a avut e.coli patogen si pana nu i-am dat antibiotice nu i-a trecut si bineinteles si regim, inclusiv lapte de soia in loc de lapte formula normal.Si acum e mult mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Salutare la toata lumea!

Mamaaaaaaaa, da sunt chiauna la cat am citit. Vreo 3 capitole intr-o zi juma. Am vizionat poze, filmulete, copilasi minunati care mai de care cu progrese, dinti...

Pupam copilasii bolnaviori sa se faca bine mai repede si pe ceilalti ii pupam si sa nu se mai imbolnaveasca niciunul deloc.
Sincer ar fi urat din partea mea sa nominalizez pe cineva din tot ce am vazut dar pot sa va spun ca avem copilasi minunati si sa ne creasca mari , sanatosi si destepti.

Seriarul SF Anonima uite-o nu-i nu l-am prin decat din zbor. Consider ca unei asemenea persoane fara caracter nu merita sa i se dea atentie, este de o moralitate josnica si sincer, Martutza, tu esti o doamna si nu merita sa cobori la nivelul ei ca sa o intelegi. Las-o...
Un de la noi sa nu te mai gandesti la exemplarul respectiv.

Noi ne batem cu dintzii de joi, ceilalti doi de langa incisivi. Am plans vreo 2 nopti de m-a capiat. Inca nu ii vad de domnii dinti deci asteptam. Unul il simt parca dar nu il si vad. Ori o-i fi eu .

Noi stam deja f bine in fundic, facem pasi tinuti si nu "vorbim" nimic inteligibil. Felicitam toti bebeii indiferent ca au facut sau nu progrese.

Roxanici noi azi am papat 2 pere si 1 mar facute pe abur cu 2 cupe de cereale biscuiti. O fi mult? Habar nu am cate grame au iesit cert e ca era plina farfurioara.

Cam atat pentru acum, sper sa nu mai raman asa in urma cu cititul ca iar intru in criza.

Va doresc o duminica placuta.

Aaaaa, sa nu uit. Soctzul meu personal s-a dus sa cumpere mere ca face tarta cu mere, cica a vazut el nu's ce retzeta la TV. Abia astept ca deja. Va pove maine cum a iesit, ok? Daca nu is prin zona, nu va panicati...am facut doar intoxicatie .

Pupici.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

OK ... Ma pun pe votat si celelalte burtoase de martie-aprilie:
elena.giulia - pag 22
sori1980 - pag 12
kara80 - pag 1

Elena si Sori n-au doua poze?

Despre cele care voteaza aiurea... am vazut ca strumfitza (mai e inca una... imi scapa acu') a votat la multe poze cu un punct... f. urat... Si am mai vazut ca n-are nici un mesaj pe forum... s-a inscris ca sa participe la concurs sau ca sa voteze vreo prietena... Si mai da si puncte putine la restu' Urat!
Recunosc, am dat si io la o singura poza un punct pt. ca mi se pare uarat rau poza aia... da' e doar parerea mea... poate voua va place... nu zic despre ce e vb.
Da' n-am dat din rautate ca sa catige nu-stiu-cine... pur si siplu mi se pare urata rau de tot... si n-are ce cauta... nu e o poza de miss burtici... Parerea mea...


Kiss andreiu meu a luat 50 g intr-o luna ... se poate si mai rau... Stai calma ca a luat destul de bine.
De acum iau in greutate 300-350 g in medie...

Intrebare... ce storcator de fructe aveti? Sa fie bun si sa ocupe putin spatriu... am pretentii, nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Am votat si eu burtoasele noastre.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopici spune:

Aoleo cat ati mai scris. Am citit doar astea doua pagini, si ca sa nu uit...io am storcator tefal duo si is foarte incantata, ocupa putin loc si are storcator si de citrice si de fructe.Il am de un an si nu am avut nici o problema. Se curata foarte usor...pentru un storcator de fructe.

Revin...ca m-as baga si in discutia despre bone...:)...da sa vad intai despre ce e vorba!

Mergi la inceput