Miresele anului 2006 (82)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ralu eu nu am treaba cu dulapurile, alea sunt ok.
eu am treaba cu aspiratul, stersul de praf, parchetul, gresia, faianta....
Kitzy foarte bine ca ai interdictie la aspirator. eu 9 luni nu am pus mana pe el, dar recuperze la greu de cand e marco la gradi. cand era mic...eu ieseam cu el afara...Clau facea curat.
dar daca tot stau acasa, macar atat sa fac si eu nu? sa-mi fie luna casa. asta cateva ore pana vine piticul de la gradi.

gata fug, ca mai am ceva haine de adunat, inainte sa bag in priza aspiratorul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana bine ca ati calatorit cu bine, chiar daca e obositor drumul. Eu urmatorul concediu il iau din 21 dec si pana in 6 ian, din 7 inapoi la munca.

Gio si salaul e foarte foarte bun. Insa n-am vazut, poate nu m-oi fi uitat eu bine. Cred ca se preteaza si ala foarte bine la reteta pe care am facut-o.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:


pupi la fete!
am reusit sa ajung si eu pana la calc...de vineri sunt acasa..med.de fam mi-a dat cm pana maine incusiv..plus medicamente...e tare urata viroza asta...durere de cap, ameteala...tuse........asta e..mergem mai departe....
..intre timp...spor la povesti in capitolul 83


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

[font=Century Gothic]Oana bine ca ati calatorit cu bine, chiar daca e obositor drumul. Eu urmatorul concediu il iau din 21 dec si pana in 6 ian, din 7 inapoi la munca.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year




super fain...o sa avem vacanta cam la fel
...lung a fost drumul 1800 km...nu stiu daca as mai merge asa non stop...poate cand mai uit cum a fost

Gio..era de vis zapada intr-adevar!
costume de ski si noi vrem sa ne luam...si ma gandeam ca poate ar fi bine sa ma uit pe la C&A...sa vad cam ce gasesc...pana acum nu m-a interesat...si pentru 1-2 saptamani la ski nu stiu daca merita mai mult, mai ales ca io mi-s incepatoare
inainte de Craciun vin si reducerile...asa ca astept!

Ralu, Gio spor la treaba daca va pucati...sunteti foarte harnicute

Kreliut??? oare cum se mai simte?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana cam pe cand incep reducerile? sa mergem daca nu inainte de Craciun...
pt. noi nu vrem...cu toate ca...daca gasim la un pret mic, luam. eu am incercat sa schiez, dar e peste puterile mele. clau se pricepe oleaca mai bine, dar piticul e musai sa invete de la anul.
Krelia insanatosire grabnica. un sa treaca cat mai repede gripa.
Aly sa-mi dai reteta pt. peste. ca eu am improvizat o groaza. au iesit super bune, dar sa mai incerc si altele.

hai ca mai am de aspirat livingul si pe urma praful si cu mopul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetele, haideti dincolo.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput