Miresele anului 2006 (82)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Si eu care ziceam ca sunt prima pe aici sa las cafeluta...
Kitzy, mi-ai luat-o inainte! Harnicuta mai esti!
Ai grija, totusi, sa nu te obosesti prea tare!
Week-end placut, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu azi ti-am suflat cafeaua
Azi o sa fac niste oua umplute si vinete, dar isteata de mine a uitat sa le scoata din congelator asa ca o sa le fac abia deseara. Si ma delectez cu preparatul la 2 prajituri si restul de mancare fac maine ca oricum nu fac multa.

17+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mi-ai cam suflat-o, ai dreptate
ma trezesc si eu odata la 3 saptamani inainte de amiaza si atunci nu pot fi prima macar...
A... prajituri sa arunci si la mine, peste munti, da? Ca eu stau aici cuminte si astept la primire...



Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oki! Da sa fi pe faza sa le prinzi ca-i pacat sa cada pe jos
Asa n-am nici un chef azi, ieri am fost foarte energica si azi ma mut de pe un scaun pe altul, tocmai acum cand am de lucru. Cred ca mi se trage de la vremea de afara si de la nesomn, tot vise agitate am avut, cu clinica, cu doctorii, cred ca in subconstient ma gandeam cu groaza ca trebuie sa merg la servici iar....

17+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

am raaaaciiiiit ......
am nasucu' infundat.....ma dor ochisorii......is ametita (sau ametitoare )....si imi vine sa dorm.....

aseara, cineva imi sugera sa-mi fac testamentul ..asa ca...viu si va intreb...care ce vreti sa va las? ....va zic d'acu' ca sotzu' si bijuurile nu vi le las..la restul..lista e deschisa.......
m-am tzacanit, frate....cew face boala din om!

brazic cu drag...ca e virusat.....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mai, baga-ti mintile in cap si nu te mai gandi la prostii, ca iei si bataie, m-ai auzit?
tu nu vezi ca=ti faci rau singura?
hai, treci la treaba si termina praji mai repede, ca eu stau aici cu pofta dupa mine...
si nu de alta, dar n-as vrea sa dea fetele navala si eu sa nu mai prind...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata, coana! Ai facut ochisori si tu?
Ai incercat Mili? Ca eu asteptam sa te vaz daca mai apari sau nu pe aici

Auzi... am inteles, bijuteriile le iei dupa tine...
Da' sotul? Ce faci cu el?
Si altceva, ce mai ai de oferit? Ca sa stim care, la ce sa ne inscriem...

Azi-noapte am adormit pe la 12.30, nu-mi vine nici acum sa cred...
Dimineata la 7.30 eram drepti. M-am chinuit sa mai adorm, dar degeaba... Asa ca m-am apucat de strans prin casa si de spalat. Acusi trec si la frecat aragazul.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Harnicutza, harnicutza! Imediat o intind si eu la ultimele cumparaturi, doar niste oua, paine, si patrunjel sa pun ceva verde in pasta de branzica sa arate mai fancy!
Cred ca peste vreo 2 ceasuri ma apuc si de praji, mai rabda un pic si tu
Kreliutz baga medicamente daca nu merge cu leacuri babesti.
Si ziceai ca bijuurile le iei cu tine? Ok, sotzul ti-l las tie ca am si eu unul ce altceva mai ai? Ceva haine? Parfumuri?

17+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

pai... in 2 ore, eu-s la munca deja...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

n-am nincercat nici un Milli..l-am vazut de dimineata in frigi..l-am salutat ...si mi-am vazut mai departe de drum ...poate in seara asta sa ne imprietenim ...

deci, tu kiar vrei sa dau ortu popii, hait? ...
biiineeee...pey, momentan va pot oferi asa:
- o lada de mere golden
- o lada jumatate plina de cartofi
- tot niste mere scofalcite din care vreau sa fac o placinta in wee (daca mai apuc
- niste ulei proaspat cumparat si neutilizat
- o bucatarie comple tutilata (ca oricum al meu nu le are cu subiectul asta )

in rest....daca vreti mobila si alte ale..va intelegeti cu el....calcu', tv-ul si dvd-u' sigur nu vi le lasa....s-ar pute s va dea centrala termica...ca ne-a cam mancat zilele in ultima perioada....toale dac-oti vrea..va alegeti voi....parfumuri incepute...briz-brizuri de par...pantofaraie, cizmocaraie....bibilouri, asternuturi...si tot ce mai are omu' agonisti pe la casa lui....LOL...
bey, ia gata ca nu-i ala cu coarne asa se negru...ce..una doua...sa scapati de mine!...in loc sa-mi dati portocale si mandarine.....voi vreti sa ma impartiti ...de fapt, stai..ce zic "voi"...tu, ralniedule!!..capu' rautatilor ce esti!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput