Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

nici in viata mea nu se intampla nimic nou, dar ma simt bine
am incercat sa o invat pe timi (1 si 8 luni) o poezie...va dati seama ce a iesit
miercuri am sedinta la gradi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

si eu aici... am avut azi sedinta la gradi, si m-am enervat din nou. nush de ce mama focului o pune de la ora 16, cand eu (si cred ca nu numai eu) ies de la servici si am de mers vreo juma de ora pana la gradi, iar cand scot fata, fuga inapoi incentru cu ea la activitati.
Oricum, s-a discutat suma de craciun, 50 ron... banala, nu? In vara au strans vreo 30RON si la ingrijitoare nu le-a ajuns, mamicile nu le-au dat nimic la femei:( M-am certat cu mamica "sefa" si am intrebat-o daca le ajung banii de data asta sau sa merg pe cont propriu, si le iau cate o cioco, dar stiu ca le-am luat la toate doamnele ceva.
Mi-e scarba de tot invatamantul prescolar!!!! Sau poate numai de mamicile idioate care nu mai stiu in ce directie sa arunce banii numai sa dea impresie buna la educatoare... uff...

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Mi-a luat ceva sa va gasesc,am tot bintuit pe aici dar am reusit.
Nu am citit chiar tot,am spicuit ce-i drept,dar am inteles ca s-au petrecut schimbari majore in vietile voastre.Am mai inteles ca le-ati traversat in general cu bine si va pup mult!,mult!,cu drag,pentru puterea pe care o aveti.
Eu...la mine e liniste ca niciodata.Ma refer la relatie.
Cred ca,in sfirsit,am inceput sa ma iubesc cu adevarat,eu pe mine.E o situatie complet noua,ma uimesc eu pe mine,pe cuvint!Sint in a 6-a luna de tratament antidepresiv si incepe sa se cunoasca!Daca sotul meu vine miine si spune ca pleaca e treaba lui,m-am infipt bine cu picioarele in pamint,nu ma mai misca.Mi-am ordonat prioritatile.
Altfel pe la serviciu,copiii la gradinita...
Va pup iarasi,de multe,multe ori!

Cu drag,

Incognito

mami de Ioan si Ioana-06.01.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by incognito

Mi-a luat ceva sa va gasesc,am tot bintuit pe aici dar am reusit.
Nu am citit chiar tot,am spicuit ce-i drept,dar am inteles ca s-au petrecut schimbari majore in vietile voastre.Am mai inteles ca le-ati traversat in general cu bine si va pup mult!,mult!,cu drag,pentru puterea pe care o aveti.
Eu...la mine e liniste ca niciodata.Ma refer la relatie.
Cred ca,in sfirsit,am inceput sa ma iubesc cu adevarat,eu pe mine.E o situatie complet noua,ma uimesc eu pe mine,pe cuvint!Sint in a 6-a luna de tratament antidepresiv si incepe sa se cunoasca!Daca sotul meu vine miine si spune ca pleaca e treaba lui,m-am infipt bine cu picioarele in pamint,nu ma mai misca.Mi-am ordonat prioritatile.
Altfel pe la serviciu,copiii la gradinita...
Va pup iarasi,de multe,multe ori!

Cu drag,

Incognito

mami de Ioan si Ioana-06.01.2003



ma intrebam cand o sa apari si aici ,ca am vazut ca erai prezenta la alte subiecte...te-am lasat sa vad ce faci ,am zis ca ai tu motivele tale sa nu ne anunti ca esti prezenta.ma bucur ca te-ai mai linistit,ca ai inceput sa-ti revii.DAR am un singur sfat sa-ti dau:in afara de antidepresive,care nu pot fi luate la infinit ,incearca si cateva sedinte la un psiholog.daca ai rabdarea sa astepti rezultate in timp,daca iti pui in minte sa reusesti ca din punct de vedere psihic sa-ti revii total vei reusi sa depasesti perioada si fara antidepresive.poate te hotarasti sa incerci ,dar nu spera sa faca minuni instantaneu.ai sa fi uimita cat de mult te ajuti singura si cata putere ai sa capeti.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa inteleg ca de cand sunteti domnisoare/domnisor v-ati lansat pe piata, nu aveti vreme de pc ?
Si eu raportez o perioada f buna, mi-am dat seama ca nu mor nici de foame, nici singura, nici nici nici. Ba din contra. Ma descurc bine, am cel mai frumos copil din lume , vin sarbatorile si nu simt nicio depresie pe tema asta, ba din contra si aici, le astept sa vad bucuria Giuliei la vederea cadourilor primite de la mama`sa

Voi pe unde umblati toti ??? Ha ???



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

heyyy si eu sunt in zona.:)
ma lupt cu sindrom premenstrual, si mananc tot ce-mi iese in cale, mai ales daca contine si zahar

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Bravo,fetelor!
Ma bucur pentru voi ca sinteti vesele.
Sint si eu pe aici,am o gramada de facut prin casa si chef deloc....deloc!
Va pup!

Incognito


mami de Ioan si Ioana-06.01.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

ce mai faceti??? Toata lumea bine?


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

De la exceptional in sus. AM primit saptamana trecuta banii de la sot, drept pentru care saptamana asta sambata va trebui sa eliberez apartamentul. Acum sunt in plin proces de facut cutii, saci, genti, pachete si altele........

Ma mut la Brasov, la mama. O perioada nu voi avea net, dar sper sa rezolv cat mai repede problema asta.

In rest, nu stiu ce sa zic. Sunt asa de agitata, ca nici nu pot gandi. Nu am timp sa simt nimic. Sper sa ma calmez o data cu mutarea la Brasov, sa ma bucur de sarbatori impreuna cu Raul si cu mama si dupa sarbatori sa-mi gasesc un job bun in Brasov.

Daca nu voi reusi sa mai intru pana atunci, va urez de pe acum Sarbatori fericite si un An nou mult mai bun ca asta.

Va pup pe toti si pe toate. Sa auzim numai de bine.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ane, muuult muuult succes la tot de ti-ai propus, sa aveti sarbatori fericite si sa intri cat mai repede posibil sa ne dai vesti bune !




Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput