Piticodromul Festiv de Sept-Oct 2005 (192)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

pai poate si in w-end e o varianta...
oricum, Ioana, miflore, medeea si alte doritoare, pe la ce ora puteti?

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

Hello fetele..deci vreti sa va chefuiti fara copii? Foarte bine..si eu plec in weekend cu sotziorul, fara copil...mi s-a pus pata sa ne mai rasfatam si noi 2 zile, ca meritam..mai ales ca de cand cu bebe 2, viata de cuplu s-a cam....rarit
Alta veste: am fost ieri la echo..bebe e super ok, e chiar grasan, si s-ar parea ca e tot cu putza..nu e inca 100% sigur, dar cam asa pare. Asa ca..ma inconjor de putzoshi

Deea12+ , www.totsites.com/tot/alexandru_tita" target="_blank">Alex si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Fetelor, eu am dat tonul la intalneala dar nu ma asteptam sa fiti asa receptive.
Eu in we sunt plecata la munte. Nu o lasam pe saptamana viitoare ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

cred ca mi-a scapat ceva din vedere.
ruxandra, tu esti purtatoare de bb2 ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Salutare!
Despre Luca ce sa va mai povestesc eu...Nu am decit cuvinte de lauda, si ma tem sa nu-l ''deochi''
E un cumintel,la cresa s-a acomodat bine, e la grupa pitica, si vreau sa-l mut la cea mare(tot de cresa)...cred eu ca va fi mai bine asa pentru el...
Vorbeste/repeta aproape tot, insa nu face fraze foarte lungi , si nici cuvinte de legatura nu foloseste...
De mult nu-i mai pun Pampers decit la somn(preventiv) si de cele mai multe ori e uscat dimineata

E un scump si el ma tine in viata, dindu-mi un sens...

O poza mai veche, cu baietii mei

Va pup, mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Diplo, e fara cuvinte...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Buna fetelor

nu am mai intrat de cateva zile pe site ca-ci am avut o gramada de treaba...

Am fost luni la dr cu Briana la vizita de 2 ani... si la consultatie ca-ci ne-am pricopsit cu o usoara bronseolita si acum facem aerosoli siu alte alea ....
Avem 13.5 kg si 92 cm...
Am trecut pe lapte normal Dorna 1.5, vorba vine "trecut" caci nu ne place si deci am renuntat la lapte. Luni seara i-a zis mamei ca nu-i place ... , am zis ca poate dimineata o pacaleste dar cand a auzit biberonul agitandu-se a facut ochii mari si a intrebat "E bun?", mama firesc ca i-a raspuns "Da", dar in urmatoarea fractiune de secunda Briana a zis "Ia-l nu e iate bun!!!"
Asta e , la lapte praf nu ne mai intoarcem , deci am scapat de lapte si de biberon...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Si acum sa ma laud...
Caracterizare facuta Brianei de d-na dr.M: frumoasa, desteapta,incapatanata si rea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Bairam bairam bairam !
Tuica, mancareeeeeeeeeee, da, da, da!
Eu am capul bulversat, nu mai stiu cum a ramas cu intalnirea in final; eu pot vineri dup-amiaza, pot si sambata oricand si duminica dup-amiaza dar tot cu copilul (ca-n week-end-ul asta ramane la mine Ana, n-o duc la soacra-mea); Saptamana viitoare iarasi pot; joi acum nu pot c-am musafiri. Si week-end-ul viitor nu pot ca plec din Bucuresti. Ati inteles ceva?
Treaba cu tuica in sticla de prigat e chiar ok.
Medy, ! Pleci la munteeeeeeeeeeeee, ce frumos! Distractie placuta!
La fel si Deei!
Diplo, foarte frumoasa poza.
Se pare ca toate drumurile duc la mall vitan.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Cand hotarati intalneala ... vin si eu,mai ales daca e Mall Vitan si papam la KFC , fara copil in cursul saptamanii...


Mergi la inceput