Sarbatoriti de nov-dec 04 (160)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI ALEXIA CRISTINA!!

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

ALEXIA -CRISTINA [S] DE FOR2NYTI

SANATATE , FERICIRE SI NUMAI BUCURII!!!!!!!!!!!

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
mart 07,aprilie 07,iunie 07,august 07, sept-oct 07
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

LA MULTI ANI! Mariutza sa cresti mare si sanatoasa, sa fii fericita si sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cecilia C spune:

La Multi Ani!!! Mariuca sa fii sanatoasa, fericita, iubita, sa te bucuri de cele mai frumoase lucruri pe lumea asta,sa-ti dea D-zeu o surioara sau un fratior sanatos si sa fiti fericiti cu totii alaturi de parintii vostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimi spune:

La multi ani Mariuca galagia, sa-ti dea d-zeu un fratior sau o surioara galagioasa putin si cumincioasa mult, si mami sanatoasa tun.

Apropos de fitzele de copilasi, de cand stau atat cu gura pe el din cauza vizitei asteia cam prelungite, Alexander imi zice din cand in cand: mami esti suparata? (si eu incep sa ma simt vinovata ca stresez copilul prea mult) ...apoi: sa stii ca eu sunt OK....
Dar Adriana parca l-ai descris pe alex...cu cat tip mai tare cu atat ma ignora mai tare sau tipa si se face ca plange.Cel mai tare il doare daca nu-l mai iau de mana, sau il gnor, dar tot tipand vrea sa-mi atraga atentia si pe mine ma inversuneaza mai tare si uite asa un lant al slabiciunilor si al frustrarilor de ambele parti.De abia il asteptam pe tati sambata ca sa mai schimbam atmosfera.

Va pup ma duc la culcarica

Poze noi jun.

Miki,mami de Alexander (12.12.04) si Yannis cu pozici proaspete. (28.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

La multi ani, Mariuca draga, sa fii sanatoasa si la fel de zglobie toata viata! (si sa ai grija de sotzu' lu' matale, ca altfel ne suparam!)
Andreea, petrecere frumoasa!



Roxana&Co

POZE CU PITICII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

mariuca copil frumos

sa fii sanatoasa si fericita si sa o faci mandra pe mama ta. si sa-ti dea Dumnezeu o surioara sau un fratior la fel de frumos ca tine, mancacios si cumintel

ce mai copii cu personalitate avem. la noi bianca fiind mai deschisa si mai sociabila imediat isi cere iertyare si-mi spune...chiar cu lacrimioare in uchi uneori: "mami ialta-ma ca nu mai fac postii" ...tudor insa parca se enerveaza ca trebuie sa-si ceara iertare. se inchide ca un arici micut iar apoi, dupa un timp vine sa ma mangaie sau sa ma ia de mana. tare trist e miki si el daca nu vreau sa-i dau mana sau nu vorbesc cu el

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Mariuca, sanatate, bucurii si un fratior/fratioara bucalat/a

La Iasi ninge si e un frig, de nu va pot spune...copilul deja nu a mai putut fi tinut in casa, la geam doar... a iesit la "zapada", s-o simta, s-o miroase...acum i-am sunat si chiuia de bucurie.
Deci, se pare ca "iarna blanda" anuntata de cei de la Meteo s-a cam razgandit.

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Mariuca sa cresti mare si sanatoasa

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Mariuca scumpa si vorbareata, sa fii sanatoasa, cuminte si voioasa!

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput