LMA!!-Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Mirona, iete pana si DC i-a facut cadou Karei de ziua ei, am vazut-o astazi de cateva ori la "Sa ne cunoastem".... Petrecere frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Karina Ioana
Maria Isabela
David Alexandru

Danita, ti-au mai raspuns si alte minunate mamici, dar iti spun cum am pregatit eu spanacul saptamana asta. Spanacul fiert, apoi un galbenus de ou fiert tare, un cartof, toate omogenizate, apoi am adaugat cateva linguri de iaurt pana a aratat mai bine. Lui Calin i-a placut, iaurtul i-a dat un gust placut. Peste nu am gatit inca, poate voi incerca saptamana viitoare.
Dandusa si Bambo superbe fotografiile de la petrecere, deja trebuie sa ma gandesc si eu la petrecerea de un an, sunt o multime de lucruri de organizat. Voi cum v-ati descurcat, ce ati pregatit ca sa poata servi si copilasi?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

marani offfffffffff, doua deodata....nici nu pot sa mi inchipui cum e....va tin pumnii stransi stransi sa treaca repede sa nu mai chinuie scumpica

kokorinaaa si tu...scumpa de tine...plang alaturi de tine dar si ma bucur cand ma gandesc la sandokani.

beeeei, lasati domne urarile de 11 luni...azi e ziua fetelor...petrecere mare...pe noi chiar va rog sa nu ne bagati in seama...puneti mana si bagati friptane si torturi dde la fete ca noi azi nu mai dam nimic

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Kokorina, tare rau imi pare ca suferi...stiu cam ce simti! Imi pare tare rau...bine ca sotul tau e alaturi de tine, iar minunatiile de copii te tin pe linia de plutire...Va pupam pe toti cu drag!
Roxanica, nu stiu daca ti-am spus-o aseara, dar imi pare tare bine ca aveti vesti bune si David papa!!!


Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auras_v spune:

am piedut mesajul...

LA MULTI ANI! Sa cresteti mari , sa fiti sanatoase si fericite si sa aveti parte de tot ce va doriti !
KARINA
IULIA
ANAMARIA

kokorina fruntea sus......
marani ancuta a facut noapti albe cind i-a iesit unicul clot ...imi imaginez cum va chinuie pe voi maselutele ...
dianocica dmic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

pfuaaa, am vazut niste poze....suuper...doua fete cucuiete , nora pe care nu pot sa o dovedeasca nici macar flore cu alesia, fulgulet si mamica superbi, plus petrecerea antoniei si halouinu' de bandit. plus delectat cu mihaitza care vb cu accent

acum sa va spun de fapt ce dezmat a fost la petrecerea crinutei...in parc a fost cum a fost, am ratat cu gratie...dar dupa...dezmat, va spun...dupa primele momente de tensiune (hmm...andrei asta a venit sa faca concurenta...) a urmat...destrabalare pura...haltepit baloane, aruncat pantalonii...toata lumea la dres ...si o nebunie cu balonase de sapun in pat la teo....toti erau in delir..(crinuta oarecum mai retinuta ca doar era sarbatorita si nu putea...chiar asa..)a, asta dupa bataia cu mancare, pandispan de preferinta..dar au fost la mare cautare si bucati de para si banana, cele de prin pat sau pe jos, evident..alea din farfurie mai putin...apoi bataie cu struguri si intr un final concurs de p[isicit pe perna, finalisti crinuta si d... a adormit...in secunda in care am intrat in masina...

a, si concursul cine manjeste primul fotografia crinutei castigat detasat de andrei cu banana

auzi, kaka maka,...bai nene, a fost suuuper...de abia asteptam anul, viitor. teo a fost o gazda impecabila, alexia ne ar fi dat afara ca o cam apucase somnul dar teo nu si nu parca sa zic ca am omis ceva dar revin cum imi amintesc...

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

sunt intarziata...desi Juli m-a trezit la 7 ...


LA MULTI ANI KARINA, ANAMARIA SI IULIA!!!!!!!!SA VA BUCURATI PARINITI SI EI PE VOI !!SA FITI TOTI SANATOSI SI LA PUNGA GROSI!!

la noi bate vantul in frigider, asa ca mananc orice imi dati...partieeee!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

LA MULTI ANI

KARINA

ANAMARIA

IULIA


Minunatelor,sa va traisca printesele,sa aiba o viata plina de noroc,fericire si iubire!

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

AURA, DIANOCICA !

daca aveti chef si timp, niscavai poze avem si noi, pe unele le-ati mai vazut, acu va prezint album complet plus cateva de la Durau, pun link carnatz: http://www.flickr.com/photos/9154068@N07/sets/72157602400220620/

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

marani ce ochi albastri are papusa ta! eu mi-am dorit un copil cu ochi albastri si a iesit unul cu ochi negri.

cam slaba miscarea. poate sunteti flamande. va invit la o ciorba de burta, ca doar am facut o oala mare.

Andrei (16.12.2006)
poze
botezul lui Andrei

Mergi la inceput