Miresele anului 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Anca, nici mie nu-mi vine sa cred ca Maria e de aproape 2 ani in viata noastra. Maine-poimaine ii vedem scolarei
Chiar asa Biby, pe unde esti? mi-e tare dor de tine. Mai da un semn de viata!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI NUSA!! Sarcina usoara in continuare si multa sanatate si fericire!! LA MULTI ANI ANDREEA ELIZA!! Dilaural, sa va traiasca fetita sanatoasa!!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

CATALIN este tatic!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=122699
FELICITARI proaspetilor parinti!!





www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

si SUN mamica!!
Fetelor a nascut Laura (Sunsmile) astazi la 12:31 o fetita Thea Patricia 3,070 kg, 51 de cm apgar 9/10 prin cezariana.



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

wow cate vesti bune!!!!

in primul si in primul randsunule felicitari!!!! sa va traiasca thea patricia!!!! refacere rapida!!!si pt thea muuult laptic!

catalin felicitari sa va bucurati de micuta printesa!

la multi ani bibyrox!!! de cand cu bebe nu ne-ai mai vizitat deloc noi tot te asteptam

anca abia astept sa vad pozele de 1 an ale mariei e o frumoasa si are niste oki imi vine s-o mananc!!

kriss merci pentru felicitari!!! uite ca tu ti-ai adus aminte

alex pupici mariei!!!cum s-a acomodat cu noua locuinta/tara?

eu sunt bine burta creste am deja vreo 8=9 kile in plus ma misc ca o balenuta tocuri nu mai pot sa port tensiunea mi-e la pamant sotul trebuie sa ma rostogoleasca in pat ca altfel nu ma pot da jos dar sunt fericita!!! david ma trezeste dimineata cu gimnastica si tot cu zambetul pe buze adorm seara datorita lui e un dragalas si abia astept sa-l tin in brate, am inceput sa-l visez noaptea, cred ca stiu si cum va arata mai ales dupa ce saptamana trecuta l-am vazut la 4d si stiu clar ca seamana cu ta-su

ne apucam luna viitoare de camera lui idei am acum ramane sa le pun in practica si pe urma intru si eu linistita in prenatal si-mi astept sufletelul cuminte

va mai tin la curent!!!





22+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

buna seara
Ati fost la 4 d?super! eu nu am facut asa ceva. daca ai nevoie de sfaturi in privinta camerei da-mi de stire..asta daca vrei..ca si mie mi-a dat lumea sfaturi, dar nu prea am priceput..dorintele mele au fost de neclintit. Ma bucur ca sunteti amandoi ok. ati mai gasit bilete la concert?
ce cadou ai primit de la sotior?(daca se poate sti, bineinteles)
ai tensiunea mica? si eu in sarcina am avut-o spre sfarsit cam mica, dar in timpul operatiei, culmea, imi crescuse prea mult, si intrasera in panica medicii..de aia am si stat 4 zile in spital, sa ma monitorizeze.
Noi astazi facem 8 luni!se ridica singurica in picioruse tinandu-se de gratiile patutului, dar nu mergem in 4 labe..ci se rostogoleste si ajunge unde vreaAzi s-a rostogolit in patul nostru unde dormea, pana la noptiera si si/a luat telecomenzile.una a dat-o jos si pe cealalta o butona..vroia sa se uite la tv..asa am gasit-o



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI OLIM(OLIMPIA)!!
LA MULTI ANISORI ANDRADA!!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 7 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

olim la multi ani si multa sanatate si fericire!!!!

kriss da normal ca orice sfat e bine venit , daca ai putea intra pe mess ar fi perfect ca chiar nu stiu incotro s=o apuc si de unde si ce sa cumpar

tensiunea mea e mare nu mica e 13.8 mi-am luat tensiometru din selgros si o iau zilnic sa vad daca se schimba ceva si trebuie sa anunt dr.

bilete la metallica nici n-am mai cautat ca mi-a zis sotul ca ma mananca daca ma aude ca vreau la metallica in 7 luni si ca sa nu mi-l sui in cap am preferat sa renunt

la multe lunite alessia!!!!acush face si ea anul!!! offf ce mai trece timpul asta....lasa ca o sa mearga acush si ea in 4 labe....nepotica mea de 1 an si 2 luni a mers in 4 labe pe la 10 luni si fix in ziua in care a implinit un an in timpul petrecerii a mers in picioruse vroia sa ajunga la tort sa-l "guste" si a plecat in picioare fara sa-si dea seama ce face si a facut cativa pasi si cand a realizat ca merge singura fara s-o tina cineva s-a asezat rpd pe covor dar pe urma n-am mai lasat-o noi sa stea jos si de atunci a facut mari progrese deja merge si pe afara





22+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Wow, ce de vesti! Felicitari Catalin si Sun pentru cele doua comori! Sa va traiasca si sa va aduca numai clipe unice!
Nusha si Olim, la multi ani cu intarziere din partea noastra.
Promit sa intru zilele viitoare sa va povestesc de nastrusnica de fii-mea care e din ce in ce mai greu de stapanit si face o gramada de nazbatii.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Oaaaa, felicitari pt bebei!!
Nushulica, acum am vazut ca esti graviduta! Sarcina usoara si sa ai un bebe David santos si vioi si la fel de cuminte ca al meu!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput