Puteti sa-mi recomandati un ortoped pediatru?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alia_ro spune:

quote:
Originally posted by monaraus

Dr. BURNEI, Budimex, marti dupa-masa si miercuri dimineata.


La dr. Burnei e 'omor', la fisier iti cere bon de ordine, ti se spune sa vii la 16, apoi astepti si cate 2 ore pana apare, se creaza o ambuscada la usa, apoi intra si aia fara bon, plus ca baga cate 3 in cabinet, sunt si dr. rezidenti, o nebunie...Cand am fost eu era sa lesin, ma inghesuiau din toate partie, pur si spl parca erai in mijloacele de transport in comun la orele de varf.

Recomand pe dr. Jianu. iti explica, iti arata si in carte, dak nu pricepi.

Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Dr.Gabi Dinu, Urgenta Floreasca!
Chapeau!

Kasi si Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliv spune:

Dr Danila, la Grigore Alexandrescu. Am auzit ca este foarte bun, este si chirurg si ortoped. Personal nu am apelat la el, pentru ca nu am avut probleme. Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

dr Neagoe, Budimex

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisEn spune:

pt Theo 2004

As vrea sa ajung si eu la Dr. Jianu. Ai cumva un nr de telefon pentru programari la Complex Nic.

multumesc din suflet

[quote]Originally posted by theo_2004

Conf Dr Mihai Jianu
Spital si ambulator Grigore Alexandrescu.
Are o zi pe sapt si consultatii la un cabinet particular situat in Complex NIC - Pta Cotroceni, pe str care leaga Biserica Elefterie de bdul Eroilor (st carol davila, jos la Acad Militara).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:


CrisEn, pe dr Jianu il gasesti la Mediclass Cotroceni :

Str. Sf. Elefterie nr. 47-49, sector 5, Bucuresti

Tel:
021-412 01 28
021-412 01 29
021-410 27 27

Fax: 021-412 01 27
E-mail: office@mediclass.ro


my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Eu am fost cu Alexandra la Mihai Jianu, mi-a placut mult. Acum cu Andrei am mers la el dupa ce fusese bagat prea usor in gips pentru metatarsus varus de catre altcineva. Pe Mihai Jianu il recomand sincer. Este ok si la ambulatoriul acela de pe Dorobanti, daca iei bilet de ordine de dimineata devreme, nu se sta prea mult.

La dr Andrei mergem acum vineri la CMU, o sa revin cu info. Noua ne-a fost recomandat de o prietena de pe forum pe al carui baietel l-a ajutat foarte mult.

Anca, te rog mai da-mi PM cu nr tau ca iar l-am pierdut.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Autor: anca_teohari
Subiect: Recomandari doctor ortoped
Trimis la: 17/11/2007 11:02:26
Mesaj:


Buna, va rog frumos fetelor daca cunoasteti un doctor ortoped foarte bun in Bucuresti, sa ma ajutati. Fetita mea are 1.5 ani si nu merge singura, am fost la un control cand avea 1.2 ani, mi s-a spus ca nu are nimic ca o sa inceapa ea sa mearga. Si m-am linistit dar vad ca in loc sa o ia spre bine ea numai are echilibru deloc si e tot mai rau. Numai merge nici cum mergea inainte, parca isi impleticeste piciorusele. Va multumesc.

Raspunsuri:



--------------------------------------------------------------------------------


Autor: Cloreta
Raspuns la: 17/11/2007 14:27:23
Mesaj:

Anca, ai fost intai la un spital de copii la sectia ortopedie sau asta ti-a spus doar pediatrul? Daca esti din Bucuresti mergi la Gr Alexandrescu sau la Marie Curie, daca zici ca a regresat sa nu fie altceva totusi.
Sanatate multa!
--------------------------------------------------------------------------------


Autor: theo_2004
Raspuns la: 17/11/2007 14:32:03
Mesaj:

Mihai Jianu seful clinicii de ortopedie de la Spit Grigore Alexandrescu
si cauta in forum ca mai este cel putin un subiect deschis pe tema asta.

Mergi la inceput