Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (247)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ralu- stii cand s-a intamplat minunea? Dc da poate imi zici si mei sa vad dc nimeresc ce va fi bebe, la cumnata si Bee vad ca am avut lgica-oricum sanatos sa fie.Ma striga fii-meu, vrea afara.

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna seara si de la noi,

Azi am fost plecati in Toys si ne.am ales cu topogan Nu prea am avut ce sa iau sa fiu sigura ca se va juca Angelo,de asta sant sigura ca este incantat si nu se va plictisi. Am pus niste poze in drop3....revin....bine ca a scapat Bee ca tare mult a mai durat Nu mi se pare normal o nastere programata sa dureze atata pt. ce dracu mai da banii la dr??? Trebuia sa-i provoace ala dilatarea si gata....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralirali spune:

Denisa, nu as putea sa iti spun cu exactitate, in jur de 10 oct, asa dau calendarele.

Ralu si strumfita Anastasia(01.01.2006)
Poze si filmulete Anastasia www.dropshots.com/anastasia5 " target="_blank"> Noutati

Poze cu familionul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

bINE CA A SCAPAT SARACA SI A IESIT UN BABAN DE BAIAT.

Cand s-a dus Clau dupa marco la gradi i-a zis educatoarea ca Marco a muscat un copil de obraz. acum o musca pe Dani. si eu ii ziceam aseara lui Ingrid ca marco nu ne musca.

mergem la socrella si pe urma la socrul. revin diseara.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu am tras un pui de somn frumusel impreuna du Diana,eu m-am trezit pe la 18,ea ceva mai devreme cred ... ea mi-a zis ca suna telefonul,ca nu-l auzisem - in dormitor mergea muzica tare (iar sotzu-i la socru). Acum mandra danseaza pe muzica populara e cu manile in solduri ...



MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Gagici sorry ca nu am dat vestea la timp...dar eram in market ...si cum nu aveam decat nr lui Astery i-am trimis ei , ea nu era acasa si a sunat la Ioana...deci pana si anuntul a fost lung si asteptat.
Oricum felicitari si multa sanatate celui mai asteptat membru al sectei! Nu reusesc sa ii trimit mesaj...mari handicapati astia de la cosmote...vorba lui Astery ...tre sa imi fac un abonament mai normal.
Giova eram sigura ca ma omorai dar stiam ca azi nu poti...hai la mine maine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IRINA vezi daca n-ai Orange? La mine a mers mesaju'
GIO si pe mine a vrut iar sa ma muste azi Diana, de ciuda evident
Bine ca a venit husbandu' si am trimis-o afara un pic , chit ca e bezna,dar parca vad ca iar parcheaza pe la mami,sa ii faca inventarul la magazin.
Of ca atatea am de facut si nu stiu de ce sa ma apuc,in plus e sarbatoare azi,mai bine lenevesc ... sa vad daca gasesc vreun film dragutz,sau ma bag la citit presa.
INGRID pe unde bantui? Esti cu musafirii,ii sperii cu sarpele ?

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Felicitari Bee. Ti-am spus eu eu ca o sa faci un copil mare. Refacere rapida!!
Giova...noi nush cand vom ajunge...probabil duminica la amiaza 12-13. Mi-ar fi placut sa il vad pe Marco in realitate si pe tine bineteles. Asta e.. ..la vara.
Eu am trimis copii la maica-mea(vizavi) cu laptele si noi am facut o baitza impreuna ca pe vremuri. Acum au venit deja.
Am chef sa mananc la resturant linistitaaaaa si nu am ce face cu copii. M-a apucat romantismul.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Maraki..super topoganul ala . Dar unde l-ai pus? Cate camere aveti acum unde stati? Ca eu nu mai am loc in casa nici de o piscinutza cu bile. Adica as avea dar camera mare as fi vrut sa fie camera mare nu loc de joaca plin cu jucarii

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Mergem toti...aici ca e si aproape de mine:
http://www.bridgegrill.ro/? nu am fost niciodata. fug sa ma imbrac pana nu se razgandeste
Revin...mai incolo


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput