Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy sa te imbraci bine de tot ca e brrr rau afara. Super naspa ca trebuie sa lucrezi si maine.

Gio ce tare ca v-a lasat Marco sa dormiti asa tarziu. Imi pare rau ca n-ati reusit sa rezolvati mare lucru la sedinta, poate reusiti data viitoare.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Neatza!!!

edit: oare vine coana mare sa deschida cap. nou? i-am dat alerta pe mess.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



Neata
si aici e un frig de ingheata si sufletul in tine!
Azi merg la medic la control sa vedem cum mai stau cu sinuzita asta...ca tare pacatoasa mai e!

Aly, deci prima nevasta are proritate weekendul asta...ce sa faci, munca asta bat-o vina!
Gio, asa nu va lasati...ca io una am ajuns la concluzia ca administratorii sunt cei mai tampiti oameni de pe planeta!
Kitzy nasol la munca sambata nu? io macar imi iau de lucru acasa...ca inafara de laptop si net nu mai am nevoie de nimic

Kreliutz cred ca e prinsa in munca....
Ralu inca nu s-a trezit oare?

Marius e de luni aici in delegatie...normal pana azi, dar si-a luat bilet de avion doar pe urmatoarea luni sa ramana aici si in weekend...nu am mai petrecut atata timp cu barbatul meu de cand am fost in concediu
...amandoi in De, in acelasi oras...fiecare la munca in alta cladire si ne intalnim seara dupa 8 cand ajungem acasa(el are si camera la hotel dar nu a dormit deloc acolo)...si ma gandesc ca si acasa o sa fie la fel...Aly, vezi asta e tot a doua nevasta si al doilea barbat pentru mine...munca firar-sa fie!!!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Apoi in ultimul timp tot a doua nevasta am fost... Sper sa se termine odata perioada asta ca deja mi s-a cam acrit.
Ce fain de voi ca ati reusit sa fiti impreuna acolo.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Haideti DINCOLO

Mergi la inceput