Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Neatza la toata lumea.
Io-s aproape divortata (mai am un termen pe 5 nov, ultimul). Deci incepand cu 5 nov sunt domnisoara, da?


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Domnisoara Elle_seb ,sper ca sunteti majora ca asta-i forum pentru oameni maturi !

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Semnez si eu condica. Divortata in octombrie 2007 (astept hotararea de divort), cu un bucata baietel, barbat in devenire. Deja are pretendente, asa ca trebe sa fiu atenta.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

si eu ca nu m-am scris pe lista...
dana...divortata in 2005 nu mai stiu in ce luna ...2 fete,antonia face 6 ani in dec si anastasia a facut 4 in septembrie
si eu tot domnisoara ...ca si domnisoara elle_seb.......
elyda....sa nu te prindem ca dispari de pe aici....ne-am dat si noi seama ca esti fata de treaba..........deci
elle_seb (sebi 3 ani jumate)
gabi_k (Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
anne (raul 7 luni)
mamagiuliei (giulia 16 08 2004)
tonsis (anastasia 31dec2001,anastasia 9sept2003)
espiritu (samantha 5 ani jumate)
elyda cea cumsecade (fata 13 ani parca??)
cine mai e?
incognito....dar nu stim nimic de ea
mai anuntati-va sa facem o lista oficiala
nu de altceva dar eu una aveam nevoie de recapitulare ca stau prost cu memoria......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Tonsis...eu am 2 DOI!!!baieti draga (tot ai tu doua fete ) ALEX -13 ani VLAD -8 ani o sa fiu soacra cu 2 nurori,acum mai trebuie sa-mi apara ochiul din ceafa cum avea si ...dumneaei.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

Domnisoara Elle_seb ,sper ca sunteti majora ca asta-i forum pentru oameni maturi !

dana




Asa scrie in bulentin, ca-s majora. Da' nu stiu aia care-i adevarul.
Apropos... acum vreo 4 ani (exact inainte de a ramane gravida) am coborat pana la chiosc sa-mi iau niste tigari si eram intr-un tricou si niste pantaloni scurti.. si-i cer vanzatoarei un pachet de tigari. Si se uita ea la mine introspectiv pe deasupra ochelarilor si ma-ntreaba: da' ai 18 ani ca sa cumperi tigari?
What?! Si eu, cu o mutra mucalita: Vreti sa-mi vedeti bulentinu'?
Ce tupeu pe ea, auzi!


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

eu cand m-am casatorit acum...muuuulti ani,m-am dus sa-mi fac fisa medicala pt.casatorie la ginecologie.medicul de-acolo a refuzat pe motiv ca trebuie sa vin cu parintii.???!!! i-am spus ca sunt trecuta de cativa ani buni de majorat dar...i-am arat si buletinul ,s-a uitat si ...n-a semnat ca a zis:" daca iti fac 2 codite grupa mica de la gradinita scrie pe tine! ce mama dracului e-n capul tau de te mariti??!!" si n-a vrut sa semneze...m-a dat afara pe usa sa vin cand mi-o veni mintea la cap!sotul meu era taaare nedumerit ca de ce nu-mi semneaza medicul fisa ...e ceva-n neregula?mama...ce i-am facut.pana la urma am rezolvat-o .atunci ma enerva ca ma intreba lumea cati ani am de am si copil dar acum....ma unge pe suflet ca nu-mi arat varsta.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

ati inceput lauda?
ia uitati-va la poze si spuneti ca eu arat a om de aproape 36 de ani

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Espiritu e foarte draguta fetita ta!
Ti-am trimis PM.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by J G

Espiritu e foarte draguta fetita ta!
Ti-am trimis PM.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)


nu am primit nici un PM.sigur mie mi l-ai trimis sau lui Samantha?

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput