Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Singuratatea in doi nu-i de noi

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 22
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
eu am dus o copie dupa hotarare si dupa programul de vizita si nu are voie sa le ia de la gradi decat cu acordul meu. nu ca s-ar omori sa le ia....i-am zis si eu la inceputul anului ca tre sa platesc fondul clasei,rechizite si a zis ca ma ajuta si el si a venit intr-o zi la gradi si a adus rechizite ////adica un top de hartie si niste pixuri,creioane.....si le-a dus el personal educatoarei,nu cumva sa ii fur eu din ele!....
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
Tonsis ,eu cred ca a dus la gradinita personal rechizitele ca sa arate ca participa si el la cheltuielile pentru fete.ia vezi tu ,nu cumva domnul coace ceva de vrea sa iasa in fata?

dana
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
Tonsis, nu e de gluma cu exul tau! Ai rezolvat ceva cu avocatul?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
gabi....elyda....inca nu am rezolvat nimic...o sa merg la avocat cat de curand ,asa ma enerveaza ca sunt tot timpul in viteza,timp liber nu am niciodata...ma zbat sa ies la suprafata cu platile si am inceput sa ma simt ca un robot.fac bani,ii impart ...si cam atat...azi i-am zis exului cand a venit dupa fete sa ii dea lui sisi cu betadina pt ca a avut niste bube si i le-a ars la dermatolog si mi-a zis sa o dau cu betadina... si el imi zice ...pai de ce nu mi-ai adus-o pe a ta? pentru ca vreau sa o beau....ce sa ii zic???cand e cred ca nici 50 000 lei un flacon....
idiotul!
val77 trimite-mi si mie nr avocatului pe PM,te rog sau da-mi adresa ta de mesenger sa vorbim...
weekend placut!
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by tonsis

gabi....elyda....inca nu am rezolvat nimic...o sa merg la avocat cat de curand ,asa ma enerveaza ca sunt tot timpul in viteza,timp liber nu am niciodata...ma zbat sa ies la suprafata cu platile si am inceput sa ma simt ca un robot.fac bani,ii impart ...si cam atat...azi i-am zis exului cand a venit dupa fete sa ii dea lui sisi cu betadina pt ca a avut niste bube si i le-a ars la dermatolog si mi-a zis sa o dau cu betadina... si el imi zice ...pai de ce nu mi-ai adus-o pe a ta? pentru ca vreau sa o beau....ce sa ii zic???cand e cred ca nici 50 000 lei un flacon....
idiotul!
val77 trimite-mi si mie nr avocatului pe PM,te rog sau da-mi adresa ta de mesenger sa vorbim...
weekend placut!

Tonsis ...astept sa te mai linistesti ca vad ca esti in priza de catva timp.rezolva-ti problemele cat poti de repede sa poti si tu sa-ti tragi sufletul ca altfel...exul tau dupa cat vad eu iti va face mereu figuri asa ca cel putin legal pune totul la punctsa poti sa fi linistita.revin cu parerea mea ca dumnealui coace ceva...nu stiu de ce cred asdta ,dar cred.gaseste un avocat bun care sa ia in calcul orice posibilitate,sa-ti asigure drepturile pe care le vrei , sa mai fi trecut prin astfel de cazuri ca sa stie toate chichitele alea avocatesti .te astept cu noutati!restul lumii nicio noutate?Espiritu...tu ce-ai facut?restul fetelor ...ce faceti?

dana
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
in zona... weekend cu tati... si io la munci acasa:(((((

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
si eu am plecat la plimbare...cu aspiratorul...mama ce dicstractie pe noi...mai arunc cate un ochi si pe aici sa-mi mai treaca de nervii capului!!!(am nervii cam nervosi azi!!!)

dana
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Si noi raportam ca stem active de la 6 dimineata ... fi`mea s-a culcat la 11 pm si na, n-are soooomn ... am facut curat, am spalat haine, am facut piata, imediat mai iesim pe afara ... we normal adik :-)))
Si eu voi fi prin zona ...
Spor la treburi tuturor !!!

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
Eu si cu gagicile planificam o iesire la un club in seara asta

Elle
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
quote:
Originally posted by Elle_seb

Eu si cu gagicile planificam o iesire la un club in seara asta

Elle

Mda...asta e corect?! unii cu munca si altii cu dicstractia!!

dana
Mergi la inceput
Pag. din 22 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com