Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Singuratatea in doi nu-i de noi

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 22

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
Elle_seb saru'mana!!!!aia cu salata de hemoroizi... merita ala sa-i plateasaca tipa facturile la cat de proasta este!!!aveti restaurante super la bucuresti!!! meniu diversificat .multumesc muuuult!

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by elyda

Elle_seb saru'mana!!!!aia cu salata de hemoroizi... merita ala sa-i plateasaca tipa facturile la cat de proasta este!!!aveti restaurante super la bucuresti!!! meniu diversificat .multumesc muuuult!

dana

Da mai, cate unele isi merita soarta

Da' de asta ce zici?

http://www.radio21.ro/farsele_lui_buzdugan/buzdugan_17_sept_farsa_implant_sani.html

Elle
Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Ooo, eu nu am boxe la pc-ul meu ... Am sa intru de acasa sa ma inveselesc, azi si`asa e seara de curatenie la noi

Si ca tot m-ati intrebat Da, dosarul e suspendat. Deocamdata. Noutatile ar fi ca ne-a dat bani, ne-a adus pc-ul. Atat.
Eu nu-l caut, el nu ne cauta deocamdata. Giulia nu-i duce dorul. Cel putin nu intreaba de el, ne mai uitam pe poze, il mai pomeneste in contextul de mami si tati si Giulia si baietelul. Cand ii dau ciukalata de la tata`so e toata un zambet si ma pupa pe mine cu foc
Eu sunt relativ bine, insa ink nu mi-am luat masina ... si tre` neaparat sa-mi gasesc pe cineva sa-mi bata vecinul de deasupra ce mi-a inundat incaperile, dar ultima a fost baia ce am renovat-o acu` 2 luni si m-a costat de m-a uscat ...

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
???!!! Dumnezeule!!! unde l-a gasit femeia ai pe ...asta ???eu am termopane asa ca pot sa-mi fac implant de sani!!! ramane numai sa ma asigur sa nu-mi curga ceva pe gura de la ditamai sanii!!!bleachhhhhhhhh!!!daca nu auzeam cu urechile mele ...nu credeam in veci asa ceva!!!

dana
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Daria si de fapt tu acum la ce te astepti de la sot? tu ce ai vrea sa urmeze? dar el ce vrea?ati stat de vorba despre ce urmeaza?

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
quote:

???!!! Dumnezeule!!! unde l-a gasit femeia ai pe ...asta ???eu am termopane asa ca pot sa-mi fac implant de sani!!! ramane numai sa ma asigur sa nu-mi curga ceva pe gura de la ditamai sanii!!!bleachhhhhhhhh!!!daca nu auzeam cu urechile mele ...nu credeam in veci asa ceva!!!

dana

Dana, da' nu din gura ii curgea

Elle
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
ops!m-am gandit ca a sarutat-o...si femeie batrana ce sunt ...e musai sa o sarute pe buze...pervers baiatu'! si atunci ...ce gust simtea baiatul asta frate ca doar nu-l alapteaza?iar am spus o prostie...dar azi e ziua mea libera si eu astazi refuz categoric sa gandesc!

dana
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
quote:

ops!m-am gandit ca a sarutat-o...si femeie batrana ce sunt ...e musai sa o sarute pe buze...pervers baiatu'! si atunci ...ce gust simtea baiatul asta frate ca doar nu-l alapteaza?iar am spus o prostie...dar azi e ziua mea libera si eu astazi refuz categoric sa gandesc!

dana

M-ai facut sa rad !!
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
tare bune-s farsele astea!!!!
tipa cu salata de hemoroizi isi cam merita soarta... ba mai mult, ar merita si o portie de salata de hemoroizi proaspeti:)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
ce faceti fetelor si baietilor ca moare subiectul de plictiseala singurel!?credeam ca va gasesc la pagina...enspe si cand colo...nimic.toata lumea a intrat la hibernare?

dana
Mergi la inceput
Pag. din 22 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com