Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

eu am demarat ancheta sociala.am dat de o doamna de la Aut.tutelara sa ii dea DD sanatate ca e foarte ok.a acceptat sa extinda cercetarile simtind ca ceva nu e ok.
draga mea exa nici macar nu a catadixit sa imi spuna ca a fost acea doamna si ca isi crease o aura de mama model.cum ca ea se zbate sa creasca copilul si alte balarii din astea uitand sa spuna ca nu calca uneori cu zilele pe acasa.noroc ca nu toata lumea pune botul cand e vorba de o asa zisa "mama".
am luat declaratie de la educatoare de la gradinita precum ca numai eu am dus si luat pe fetita de cand a inceput primul an de gradinita.urmeaza o declaratie a unei mamici din bloc precum ca numai pe mine m-a vazut cu fata si ca oricand ea ar avea incredere sa isi lase copiii(are 2) in grija mea daca ar fi nevoie.
urmeaza luni ancheta la domiciliul meu si predarea declaratiilor.
scot eu toate minciunile exei la iveala.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Espiritu aka Clown Pepo la Kanal D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Espiritu, multa bafta. Iti tin pumnii sa reusesti.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

nici io nu-s depresiva, dar m-am infundat in munci:(
Espiritu, lupta-te... nu stiu ce sanse ai sa castigi custodia, dar eu iti tin oricum pumnii, poate vei avea noroc!
Daria, sarbatorile de iarna pot fi si frumoase, chiar si fara barbat in casa:) Poate vei avea un craciun fara sa fii sluga barbatului, fara sa stai muuulte ore in bucatarie sa-i faci pe plac, poate vei face cum am facut si noi anul trecut... la pranz am iesit la o pizza, dupa masa am facut bradul, am mai mers la rude, seara acasa, ei s-au bucurat la fel de cadouri:) Ne era bine, nu ne-a lipsit nimeni:)


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

va multumesc ca sunteti alaturi de mine.ma voi bate pt fetita mea pana nu se va mai poate face nimic.totusi eu inca cred in adevar.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Espiritu aka Clown Pepo la Kanal D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

avocatul ce zice, ce sanse ai?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Espiritu,sa ai succes .citindu-ti povestea de-a lungul timpului m-ai facit sa-mi mai schimb parerea despre ...tatici.poate pentru ca am citit prin ce au trecut fetele ...dar tu esti altfel.iti urez sa ai bafta si sa reusesti sa dovedesti (cui inca nu crede)ca esti un tata responsabil .fata ta o sa aiba numai de castigat .oricum e norocoasa ca te are.(azi sunt intr-o dispozitie ...lacrimogena!) Fetelor voi ce faceti ca ...e cam slabuta miscarea?!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

buna dimineata
fetelor, mie imi este tare somn si cred ca o sa plec acasa sa dormn
de cateva zile fostul ma suna si este tare prietenos...ma intreb daca asa o sa ramna si dupa proces, care se apropie cu pasi repezi(7 noiembrie)
elyda, citeste un banc sau asculta o melodie vesela sa vezi ce bine o sa te simti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Fetelor, ia lasati dreku depresiile astea si bagati un oki aici

http://www.radio21.ro/farsele_lui_buzdugan/octombrie_12_farsa_hemoroizi.html


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Asta cel putin e criminala

http://www.radio21.ro/farsele_lui_buzdugan/buzdugan-05-oct-farsa-purici.html


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am papat 2 parjituri si totul a devnit roz
si iata ca am mai gasit o metoda de a iesi din depresii

Mergi la inceput