Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by tonsis

pai merg si la gradinita,asa e procedura,espiritu.asta e bine si pentru tine!


nu merg si la gradinita.dar m-au sfatuit sa merg sa cer o declaratie de la educatoare.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Espiritu aka Clown Pepo la Kanal D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am amanat intalinrea cu doamna de la autoritate pentru luni dimineata asa o sa o poata vedea si pe timeea
pentru ca daca mergeam ieri la gradi o gaseam pe timusca dormind si asa am amnat pentru luni
tonsis, nu am nimic impotriva faptului sa ne cunoastem
pup pe toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

beeei fetite si baietei ce e cu voi???slaba miscare pe aici,de la un timp v-ati cam lenevit.nimic de povestit ,nimic de intrebat,de comentat...

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda.........ne pregatim de halloween...........eu sunt prin zona dar de la ploaie cred.......mi=e o leneeeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

.... de ma doare

Si eu sunt pe aici, pic in depresii

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nici eu nu am nimic de raportat ... servici, casa, ditrat cupilu`, nimic nou sub soare ...
Si la noi e frig si mai ploua si e uraaat ... :(


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Maaaama ce exuberanta e pe aici...sunteti vesele de ma bagati si pe mine in depresii...ce aveti fetelor...si baietilor de sunteti asa ...suparati?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io nu`st depresiva, dar atata m-au frecat azi fetili ca viata mea e inainteee, ca totul va fi roooz, incat deja sunt satula. Mi-e groaza de sarbatori, asta e buba mea ... na, am zis-o.


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

adica cum "ti-e frica de sarbatori"?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

ce-ai mai facut cu problema ta,ca mi-am adus aminte ca ai suspendat dosarul? e totul O.K?

dana

Mergi la inceput