Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

nu merg la concert ca e prea frig...
prefer sa petrec in fata calculatorului... brrrrr....

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Nici eu nu merg maine la Chemical Brothers din pacate... saptamana asta am tinut bona pana tarziu in fiecare zi in plus a facut tot menajul si cumparaturile... asa ca n-am avut tupeu sa o chem maine seara.
Am platit-o pt ore suplimentare dar ma gandesc ca are si ea familia ei.
Ma oftic insa ca nu merg la concert.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

noi avem weekend cu tati...azi i-a dus de doua ori la mac... sa-mi cada plombele daca omul asta e intreg la cap... Pun pariu ca maine nu-i duce nicaieri, sa se plictiseasca bietii copii in casa la socri

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

alo...alo...mamicile si taticii nu sunt acasa?toata lumea s-a trezit?dupa cate vad bantui singuta pe aici...

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Neatza!
Sunt prin zona, imi beau cafeaua... si inca ma gandesc la visul pe care l-am avut azi noapte. Am visat ca eram gravida... si ca misca bebe de numa'... Oare ce o insemna?


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

neata.....
si eu sunt pe aici.nu am cu cine sa imi beau cafeaua....noroc ca sunteti voi aici...
mi-e frig de mor,mai bine imi fac un ceai.
eu am avut un weekend plin, am fost vineri la iris si sambata ;la circ,am avut un scandal cu exul si ma gandesc cum sa fac sa schimb programul de vizita. cine stie cum sa fac? ma gandeam sa vorbesc cu un avocat ,sa vada actele si sa il dau in judecata pt marirea pensiei si sa schimb cumva programul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

vreau si eu la Iris
lui ex nu ii place si nu am mai fost la un concert de al lor desi imi plac tare mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by tonsis

neata.....
si eu sunt pe aici.nu am cu cine sa imi beau cafeaua....noroc ca sunteti voi aici...
mi-e frig de mor,mai bine imi fac un ceai.
eu am avut un weekend plin, am fost vineri la iris si sambata ;la circ,am avut un scandal cu exul si ma gandesc cum sa fac sa schimb programul de vizita. cine stie cum sa fac? ma gandeam sa vorbesc cu un avocat ,sa vada actele si sa il dau in judecata pt marirea pensiei si sa schimb cumva programul


vorbeste cu avocatul.am avut o cunostinta care si-a schimbat programul din aceeasi cauza:nu avea niciodata copii in we.si dupa cate stiu eu a reusit intr-un final sa fie la ea doua we pe luna .a schimbat si programul din vacante ca erau copii mai mult la ex si toata vara nu reusea sa plece cu ei nicaieri.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

quote:
Originally posted by Elle_seb

Neatza!
Sunt prin zona, imi beau cafeaua... si inca ma gandesc la visul pe care l-am avut azi noapte. Am visat ca eram gravida... si ca misca bebe de numa'... Oare ce o insemna?


Elle_seb



asta inseaman gravida!
GRAVIDA: (ca tu esti gravida) depinde de felul cum privesti posibilitatea de a avea un copil: teama, panica, libertate limitata, pierderea independentei sau, dimpotriva, asteptare, asumarea de bunavoie a responsabilitatilor, spirit ocrotitor, dorinta de a fi util; (o alta femeie) idei, responsabilitati, imaginatie, inspiratie, mari resurse pentru a ajunge la rezultate favorabile, creativitate.


eu am vista ca nasca tot tacamul adica rupt apa contractii...........



POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Elle_seb ...ai ramas fara grai?si ce ziceai ca ai visat???aaa...ops...ti l-a interpretat cineva!

dana

Mergi la inceput