Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


E un "popa" petrecaret
Hai ca azi e prima data cand rad, multumesc


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by elyda

tonsis ...BRAVOai talent fetito cu carul.mi-au placut toate rochiile dar nr.9 aia neagra cu argintiu pe margine...m-a lasat in admiratie.suuuuuper rochie.daca o sa am nevoie de vreo rochie sa rup gura targului stiu la cine sa vin.mei ,mei si tu esti d-aia trasa prin inel ??!!mama numai femei frumoase pe forumul asta ,o sa organizam miss DC.Espiritu...hai ma ca si barbatii sunt frumosi ca apoi zici ca te discriminez. Elle-seb apa,paie si bataie ...no gud,dar tu vezi ce silueta ai de la tratament?o sa incerc si eu apa si paie ...gasesc sa vedem cum imi conving consortul sa ma bata .ce nu face oama pentru frumusete??!!

dana


taman pe mine trebuia sa ma uiti ca faceam ca trenul....

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

quote:
Originally posted by Elle_seb

quote:
Originally posted by tonsis

mamagiuliei.....noi cu oglinda oglinjoara....am uitat ca unele dintre noi inca mai au probleme...dar sper ca am mai inveselit un pic atmosfera.
pitzinuca,bine ai venit pe la noi!
fetele.....bucurestencele,pitestencele....bihorencele...hai sa facem si noi o petrecere....
sa mai uite si fetele celelalte de necazuri...
va pup



O PETRECERE????


Cand, cum, unde??


Elle

Elle_seb ...da' POPA ce cauta langa rokerul ala ca n-am inteles??!!

dana




E ala care trebe sa ne pazeasca sa n-o luam pe aratura, da' n-am gasit inca persoana care va sta cu capul limpede la petrecere


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Elle_seb ,unde ai vazut tu popa cu minte limpede ?sa-mi arati si mie unul.dupa ce vrei sa-l aduci la petreceri dezlantuite mai vrei sa ramana si cu mintea limpede!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

Elle_seb ,unde ai vazut tu popa cu minte limpede ?sa-mi arati si mie unul.dupa ce vrei sa-l aduci la petreceri dezlantuite mai vrei sa ramana si cu mintea limpede!!!

dana



Aoileu, se lasa cu dezlantuiala????


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Popa la chef... sper sa nu fie insurat:)))
Apropo de popa si tabuuri... cand lucram la Universitate, si ne mai punea supraveghetori la admiteri, am nimerit odata la teologie pastorala (adica la viitorii popi) si inainte de examenul de romana a venit la mine un candidat calugar m-a rugat frumos sa-l las sa copieze, cu o sa-mi fie recunoscator
I-am explicat frumos ca n-are voie, l-am si prins copiind cu fituicile ascunse pe sub "fusta"


Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

recunoscator cum???
dar de fapt fetele(si baietii) ati deviat de la subiect.parca vorbeam de petrecere.....
eu ma duc diseara la concert la irisssssssssssss......
cine vine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

beiii fetele mele numai la"dicstractii"va e gandul!!!petreceri ,spectacole...acolo la bucuresti nu-i mai arde nimanui de munca???pe aici prin provincie sunt oameni seriosi care se gandesc la bunastarea tarii si pun osul la munca ... (bine ca au cam disparut rosiile ca mi le luam acum in plina figura )mama ce dor mi-e de un spectacol...cu tudor gheorghe ca eu cu iris...nu prea.tonsis de incognito n-ai mai auzit nimic?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

diseara e Proconsul in Oradea... veniti?:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

eiii acu'mai vi de-acasa !imi place Proconsul...dar Oradea e cam departe...dicstractie placuta petrecaretilor!!!

dana

Mergi la inceput