Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

sunt indragostit....

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 6

espiritu

1033 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui espiritu Adauga semn de carte la mesaj Trimite espiritu un Mesaj Privat

sunt indragostit....

in ciuda tuturor problemelor legate de custodie si boli de sezon am reusit sa ma indragostesc.
ei bine da,am intalnit o femeie deosebita,frumoasa care m-a pus pe jar.
o fi bine,nu o fi bine inca nu stiu deoarece sentimentele sunt decat din partea mea.
astept pietrele din partea "beretelor roz"!

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
      (0 aproba) (0 dezaproba) |

anca_vlad

3186 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luianca_vlad Adauga semn de carte la raspuns Trimite anca_vlad un Mesaj Privat
eu spun ca inceput sa se arate soarele si pe strada ta, cu toate ca nu fac parte din gasca "beretelor roz"!

sa fie de bun augur!

POZE VLADUT

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Mergi la inceput
zepellina
zepellina

800 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luizepellina Adauga semn de carte la raspuns Trimite zepellina un Mesaj Privat
Eu ma bucur mult, sufletul tau simtea nevoia demult de dragoste, atentie, si inima sa bata. Am insa si un sfat: nu te implica acum ft tare, asteapta sa treaca procesul, sa te concentrezi asupra acestor probleme mai ales ca vrei sa castigi.
Bafta!

"Cu cit esti mai entuziasmat de viata, cu atit mai multa bucurie vei gasi in ea."

zepellina
Mergi la inceput

espiritu

1033 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui espiritu Adauga semn de carte la raspuns Trimite espiritu un Mesaj Privat
multumesc zepe.prietenoasa ca intotdeauna.procesul si ce simt eu sunt doua chestii distincte.
si da, dupa ce ai ceva ani in spate in care totul a fost vid din pt de vedere dragoste si tandrete,e ceva sa simti ca inima incepe sa bata din nou.
sunt persoane care mi-au zis ca sunt disperat,fixist si turbat,ca trebuie sa treaca X ani pana sa te apuci din nou de o relatie.
ma rog eu nu ma simt in nici un fel.
in alta ordine de idei relatia de acum nu este o relatie.as vrea sa fie o relatie numai ca "din partea cealalta" nu vine un raspuns clar.black or white.
ma simt bine ca am putut sa ma indragostesc.imi place ca am intalnit-o pe ea(nu stiu cat ii place ei ca m-a intalnit pe mine).e minunata chiar si cand ma ignora.

www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
Tin pumnii sa iasa totul asa cum iti doresti!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput

LauraNicole

3879 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui LauraNicole  Trimite mesaj yahoo luiLauraNicole Adauga semn de carte la raspuns Trimite LauraNicole un Mesaj Privat
Ma bucur pentru tine ca te-ai indragostit!Incearca sa iei tot ce e mai frumos si mai bun din aceasta relatie!Iti urez sa fii fericit!Sunt sigura ca o meriti!

.............................
Oh once in your life you find someone
Who will turn your world around
Bring you up when you're feeling down
Yeah nothing can change what you mean to me
There's alot that I could say but just hold me now
Brian Adams-Heaven
Mergi la inceput

simmonna

82 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisimmonna Adauga semn de carte la raspuns
Eu am sa-mi permit nu sa dau cu pietre, ci cu putina apa rece
Eu cred ca nici macar nu te-ai indragostit, ci ca ai nevoie sa te indragostesti, aproape ca o cauti cu lumanarea si nu e nevoie decat de o persoana la indemana, care sa te starneasca putin. Pentru ca pur si simplu ti-e dor de tine cel care poti fi atunci cand iubesti, ti-e dor de putina adrenalina. Aproape ca nici nu ai nevoie sa ti se raspunda, iti e suficient ceea ce simti tu. Sentimentul e minunat, savureaza-l din plin, te remonteaza si vei privi viata altfel.
Dar pregatit pentru o relatie de lunga durata, serioasa si profunda, vei fi mai tarziu, dupa ce toate apele se vor fi linistit.
Iti doresc cat mai multi "fluturasi", bucura-te ca ii simti.
Mergi la inceput
Eliza5
Eliza5

2272 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiEliza5 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Eliza5 un Mesaj Privat
nu stiu de ce am eu sentimentul ca subiectul asta este scris pentru cineva anume.. cineva destul de activ pe forum
in sfarsit, chiar imi doresc sa fiti fericiti, impreuna sau nu :-)

Eliza si Alex (15 nov. 2004)
Mergi la inceput
alinaxeni
alinaxeni

1107 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinaxeni Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinaxeni un Mesaj Privat
Ups,ce frumos.Mi-ar placea sa vad prima pereche care sa se fi cunoscut pe acest forum.
Espiritu,dar ea cand va afla ca tu o placi?

-------------------------
In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.
Mergi la inceput

espiritu

1033 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui espiritu Adauga semn de carte la raspuns Trimite espiritu un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by alinaxeni

Ups,ce frumos.Mi-ar placea sa vad prima pereche care sa se fi cunoscut pe acest forum.
Espiritu,dar ea cand va afla ca tu o placi?

-------------------------
In momentele grele trebuie sa gasesti ceva sa te motiveze sa mergi mai departe.

ha,ha ea stie deja.insa ma fierbe.si in mod sigur nu stiti cine este

Mergi la inceput

membru veteran szivarvany

23966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite szivarvany un Mesaj Privat
Felicitari pt curaj
Si sa tina o vesnicie iubirea impartasita !

Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com