Albinute si bondari de martie-aprilie'07 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

Kmi,in nici un caz nu te stresa ca nu mananca, cu cat vrei sa-i obligi cu atat o sa te refuze.La noi cel putin asa e.Daca vrea o lingurita, doua, trei,Sau mai pune mar, cartof, smantana, sau iaurt.Cu ce-i faci piureul de cz
artof? las-o asa.Incearca mai tarziu, pana o obisnuiesti nu-i musai sa aiba un program.Copiii astia sunt personalitati puternice.

Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Feteleeeee!
Cine ne voteaza si pe noiiii???
Plssss http://www.vedeta.himalayaherbals.ro/index.php?page=galerie&pagina=6


George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

Am votat si noi cu ajutorul Elei toti bondarii si albinutele vedete.

George Catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by radcarmen

quote:
Originally posted by karra80

Pt cine vrea sa ne vada daca v-a fost dor de noi....ne laudam cu poze noi incepand de aici

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie




Ce frumoase sunteti. Si ce bine stati in picioareeeee. E o dulce, dulce, cu ochii ei mari. de la Vlad.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu


si de la noi
Multzumim de complinte....

Se umfla bataca-n mine.

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

quote:
Originally posted by Lumi_Nag

Feteleeeee!
Cine ne voteaza si pe noiiii???
Plssss http://www.vedeta.himalayaherbals.ro/index.php?page=galerie&pagina=6


George Catalin




Gata! S-a facut! Am votat si noi pe frumosul de George.

Daca mai sunt prin zona albinute sau bondarei ce trebuie votate, asteptam linkul.

Pupici

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by kmi78

quote:
Originally posted by karra80

Pt cine vrea sa ne vada daca v-a fost dor de noi....ne laudam cu poze noi incepand de aici

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie




pupam obrajorii bucalati ... cum se prezinta parul dupa ce l-ati tuns? creste mai des?
ochisorii sunt verde inchis? asa par


Kmi & Timeea - 4 martie 2007



Sunt caprui dar la lumina au si o tenta verzuie....ce mandra sunt de ea.....

e parca mai sarmos si mai des dar ii sta ca la arici.....si cand ii creste in vf capului sta tot ridicat.....ca la scrici

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 7

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Da aveti spor la scris nu gluma...

Raresu ii bolnav, bronsiolita, avem tratament cu un sprey ceva si suntem consemnati la domiciliu
Azi musiu a mancat un borcanel de la Hipp, 'tu-i ceapa lui, ca doar nu e mai bun decat ce ii fac io. Oricum si cu asta ne-am chinuit da zicem mersi ca a ajuns in burta.

M-a distrat tare matza lui Biky, dragalasa si haioasa ca toate matzele de altfel.

Io n-am reusit sa vad pozele cu Winnie, ma duce la prima pagina.



roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

Sanatate multa, Rares ! Da' cum a reusit?A luat de undeva, nici nu stiu cum se face asta.cum se manifesta ca si al meu are muci si tuseste, dar dr a zis ca nu are nimic.Ce tratament faceti?sa treaca repede, repede. Sa-ti fie de bine borcanasul.
De Winnie, ce sa zic...frumoasa foc, o mandrete de fata.Inca un tata fericit cu fetele lui.Si ce bine sta in picioare, sa n-o deochi, pe bune.Felicitari, Winnie.Are ureche muzicala, o sa vezi. Karra, f...traznitu' tau, cum faci fata Axinte, iei nana la fund.


Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

Radcarmenmamaaaaaaaa da ce somn indeasa Vlad....Ma bucur ca ti-au placut fotografiile si "pisicelile"...cu mine sunt putine poze caci dupa ce am nascut, am cam stat in spatele aparatului.... dehhhh, din considerente nu tocmai placute..... Am mai multe de cand eram talieigravida
....atunci eram mandra de dimensiunea taliei
numai pe Timeea caci e vedeta?

KmiVotat si astazi!
O prinzi pe Timeea de un scaun cu centuri....ii dai o jucarie f....f...f... interesanta....si tu....pac o codita...si pac....inca una....Zic si eu...Si....nu bolborosi ca te vad!

Kara... Ai fost tare...cu "Axinte", geaca e super, taticu' pistolar la fel...m-a topit aia in care a adormit langa tine si....deznodamantul....WINNIE este o bomboana de fetita!!!!! Ii intorci genele cu clestele?!?!ochisorii albastrii!!!!

mersi, Cria....si eu ma gandeam la fitofag...are oasele mai mari!

O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput