Colectia de toamna-iarna 2005 (156)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

da' n-am scris pe niciunde ca-s de la mine?

-----------------
Daca tot am intrat in contul comun m-am uitat putin la pozele restante.
Otilia ... e pumba? Frumoase fetite ai!

marieeee uaaa! Faine-s pozele din Fagaras! Dar si tu nebuna, graviduta in primul trimestru te plimbi pe cresta Fagarasului!
Adevarul ca si eu, la munte ma odihnesc cel mai bine si imi incarc bateriile. In anul in care am nascut-o pe Nati si n-am ajuns la munte m-am simtit ca pestele pe uscat.
Super pozele!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Ba da, bineinteles! Faceam si eu un spirit de gluma! Au si comentarii toate pozele, unele chiar cu descrieri amanuntite. Bineinteles ca te-am vazut in poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

simina wow, ce bine ca ai mai trecut pe aici.

madau si eu banuiam ca e apartamentul. Bravo tie! Sa fie intr-un ceas bun

lavi in unele biserici declarate monumente se interzice deja sa se aprind[ lumanari inauntru. Asa ca au o cladire speciala separata. Acelasi rationament cred ca a fost si la spanioli. Nu stiu daca are ceva in comun lumanarea in sine cu religia, dar ptr picturi e f.bine.
Ne-om obisnui noi si cu becurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helep spune:

Fetili mi-am activat PM-ul !!! Vreau sa vad poze multe si sa 'cunosc' si restul mamicilor si copiior!!!
Madau am mirosit eu bine. Am stiut ca asta-i marele secret. Mare realizare .
Referitor la datele 'tehnice', ce sa zic, eu care am 'lucrat' temeinic vreo opt ani sa o am pe Maionc, am toate scuzele sa mai iau o pauza . Leea asadar, chiar daca escapadele cu domnul tau nu sunt atat de dese cred ca ma bati detasat .
Acum ca m-am destainuit primesc si eu inainte de we parola si ceva instructiuni cum si ce prin contul comun?
Azi am fost la un magazin a carui eu si pumba suntem fane si am gasit mega sale-uri, mai precis .99 centi item-ul de imbracaminte. I-am luat Maiei o tona de hainite pentru vara viitoare si costume de baie ca noi suntem mari innotatoare (facem cursuri de innot si mergem la bazin de doua ori pe saptamana). Vreti sa va iau ceva?


Hele mamica de Maia (3 Noiembrie 2005)
http://s241.photobucket.com/albums/ff301/HelenePrelipceanu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helep spune:

Help! Am scris 'inot' cu doi 'n'. Stiu ca nici faptul ca sunt cu un ochi pe DC si celalalt pe job bank si ca nu mai scriu in limba materna decat f rar de vreo zece ani nu ma poate scuza .

Hele mamica de Maia (3 Noiembrie 2005)
http://s241.photobucket.com/albums/ff301/HelenePrelipceanu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

helep, ai pm.
lavi, mi-am clatit si eu ochii cu pozele tale.
Noki, LMA pt Adila.
madau, si eu banuiam ca e vb de apartament. Sa-l stapaniti sanatosi. Esti de coma cu bunica si cu nepotii

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helep spune:

negaracristina te .
Am cu ce ma delecta acum.

Hele mamica de Maia (3 Noiembrie 2005)
http://s241.photobucket.com/albums/ff301/HelenePrelipceanu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara...dintre maldare de cutii si saci...va scriu ca nu pot rezista.

Madau...felicitari pt Apartament...dar mai multe detalii nu ne dai??? Pe unde e? Cu cate camere? si pe cand mutarea???
Acum astept veste cealalta cu.... Asa ai promis ca dupa ce iei ap. vei face bb2 deci...eu te astept cu marea veste!!!

Noki sa-ti traiasca sotul si sa va iubiti ca si pana acum...si poate....mai vine si barza????

Lavi...inca nu am apucat sa vad pozele...dar luni de la scarbici...in mod sigur ma voi uita.Abia astept!!!

Va poop si mai intru daca mmai fac cate o pauza!!



Diana 8+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helep spune:

Evident ca nu m-am descurcat. Am dat de niste poze vechi de tot pe photobucket. Unde-s pozele lui Lavi? si cum fac sa-mi adaug e-mail address.

Hele mamica de Maia (3 Noiembrie 2005)
http://s241.photobucket.com/albums/ff301/HelenePrelipceanu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Multumesc din suflet ca v-ati bucurat alaturi de mine...nici nu-mi vine sa cred, atat de mult ne-am facut planuri ptr el, incat parca nici acum nu e al nostru. Dar este, a semnat Marius azi contractul de vanzare-cumparare. Apartamentul este cu 3 camere, nu cu 4 cum a vrut initial, dar e foarte mare, il putem face exact cum vrem noi, si avand in vedere ca pastram si ap. mamei e mult mai bine. E la Titan, langa parc.

Helep ai PM de la mine. Indraznesc sa te rog ceva, daca tot te-ai oferit...un costum de baie ptr Mirunici? Se poate? Daca nu e prea mare tambalaul

Ma duc sa-mi pun un pahar de suc si sa-mi savurez bucuria. Pup fetele si "colectia"

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput