***LA REDOUTE (53)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Catutza,eu am incasat un CEC de la LR la BRD Orizont din Drumul Taberei.

Eu cand am trimis comanda pe fax am primit raspuns de la Sabine ca a ajuns la ea abia peste 4-5 zile,asa ca nu va impacientati.

La comanda data pe fax am folosit codul 69973 care mi-a redus 15 euro la o bluza Taillissime si mi-a dat FDP=0 plus un cadou.In conditiile astea si adaugand taxele alea ajunsesem la suma de 91.8,ceea ce era OK pt ca trebuia sa comand de 92.8 euro.

Si ce credeti ca imi scrie Sabine?Ca acest cod 69973 e rezervat pt clientii francezi asa ca nu pot sa-l folosesc.Ca atare imi propune sa ia in considerare oferta in curs pe site la data cand am facut comanda,caz in care suma produselor mele ar fi 81 euro (!!!!!) si sa-mi dea ea un "refund" de 11 euro.

Pai cum palaria mea a ajuns la suma aia?Daca nu pot sa folosesc codul ala care imi reducea 21 euro (15 din bluza si 6 din FDP) suma totala era 101 euro.Cum naiba a calculat?Si cine are nevoie sa se incurce iar cu CEC-uri si "refund-uri",cand eu am dat comanda asta pe fax tocmai ca sa termin o data tambalaul cu refundul de 92.8 pe care trebuia sa mi-l dea.

Codul 69973 il luasem de pe ma-reduc si a functionat bine mersi cand am simulat comanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica gen spune:

acina, eu am primit comanda de pe 13, hat hat, de vreo 4 zile. Asta pe contul maica-mii, ca cealalta test de pe 6 sept. nu am primit-o...

Gen, mami de Robert 2.11.2001 si Lexi 14.08.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Am facut ieri o comanda si a fost refuzata din cauza cardului.Card cu care platisem si pana acum dar de pe care facusem refuz la plata .
Nasol ce sa mai zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

buna dimineata,

aissa, multumesc pt raspuns.
Jasmine ,imi scrii te rog un nr de fax de la LR.


multumesc,

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Nushulica. Asa trebuie. Sa nu ne lasam calcati in picioare. Dar nu pricep cu ce tupeu trimit ei alte produse.
Jasmine ce sa mai zic.Sunt batuti in cap, clar.
Eu cam incep sa fiu cu ochii pe posta sau il trimit de maine incepand pe sot la posta.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Gen.
Ce sa zic daca am primit comada din 12 pe 20 ma gandeam ca cea din 14 ar fi trebuit sa ajunga pe 25-26 .Am fost la posta si nu a ajuns .F nasol ca nu putem sa verificam si pe unde este coletul .Nu ne dau nici un nr de awb sa intrebam pe la posta...

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nepotzica spune:

ca mult le-a mai luat.....in fine, imi trimit si mie o comanda (inregistrata in 25 sept) in contul banilor comenzii din 17 iulie, cea "neonorata".
dupa ce le-am trimis enshpe email-uri, nu mai zic ca le lua cate o saptamana sa le citeasca si inca una sa raspunda un rand. foarte greu, foarte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by soanso

buna dimineata,


Jasmine ,imi scrii te rog un nr de fax de la LR.




uite aici : 0033 320247394

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Cum e cu comanda prn fax pe baza cec-ului?

O trimiti pur si simplu la nr ala de fax sau trebuie sa vorbesti in prealabil cu Sabine/Chistine/etc ?

Multumescu-va!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

pai eu zic ca e indicat sa vorbesti inainte cu Sabine & comp.

Mergi la inceput