Colectia de toamna-iarna 2005 (153)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

JOYULETZ, iti fac si io galerie!!!!!

NOKI, o recunosc pe saralina in povestirile tale, habauka precum intotdeauna!

TANIA, sunt de acord cu cuscra noki, schimba nesimtita de doctora!

ANDA, sper ca nichitutul e mai bine, tin pumnii!

fetelor, eu pana la urma s-ar putea sa nu mai pot ajunge maine pentru ca..... e posibil sa plec la muuuunteeeee!!!!!

multumesc tuturor fetelor care au urat sanatate puisorului meu racitel, suntem niste scumpe!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Bai fetele mare atentie la mine ca va mananc cu fulgi cu tot.
Deci care vine la intalnire maine? Hai putina mobilizare sa nu o dam cu oistea in gard in ceasul al XII.
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Vecina, la ce ora scapi? Cand aterizezi in parc? Io iti pot spune daca vin maine seara , in jur de 18.
Adica fix inainte d eintalneala daca are Adila timp liber, vin, daca nu, nu.

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Am ajuns si noi acasica, aseara tarziu....abia asteptam!
A fost bine per ansamblu insa 2 sapt e cam mult....

De dimineata direct la cresa am mers, a venit si papa cu noi ( si-a luat special zi libera pt asta). De data asta am fost placut surprinsa din toate punctele de vedere - adica si dormitorul mi s-a parut mult mai aranjat, cu patuturile mai bine amplasate.Phil a fost de-a dreptul multumit de tot - oricum el nu e asa nod papurist ca mine. In schimb missa nu s-a dezis: intrat la cresa, dezbracat de haina urgent si tzusti la copii. Noi am plecat in biroul directoarei sa semnam tot felul de hartii, in timp ce ea tocmai dadea din fund sa se aseze intr-o masinutza de plastic unde mai erau 2 baieti si unde evident ca nu mai era loc. Cand sa plecam ne-a zis ca ea nu merge; ci sta sa se uite la pestii din acvariu. Asa ca am luat-o un pic cu forta, si i-am promis ca o aducem "apres" . Evident ca a pupat pe toata lumea la plecare

Nu am prea citit din urma, am inteles ca inca nu s-a nascut dar toata lumea asteapta!

Eu o sa iau o pauza de pe forum - sper sa reusesc - zic ca sa nu cumva sa va intrebati ce e cu mine de nu mai apar. Sunt prea dependenta si as vrea sa imi folosesc timpul liber in alt scop.
Pup mamicile cu drag! Nastere usoara si bebelusi sanatosi!


Alina si Amalia 17.11.2005

Coasta de Azur iulie 2007
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ebf029650900ace688449&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Amalia in imagini aniversare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Vecina la 17.30-18.00 ma duc sa vaccinez plodul deci apres. vorba Alinishei, vin la parc. preconizez undeva in jur de 18.30
Pupici
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Multumim pentru aprecieri , sunteti niste dragute

Cristina N , cum a fost prima zi de scoala, ai mancat tot pachetelul? Ai observat ca am tuns parul, a mai crescut acum ca era mai scurt. Elise ce face, sta cu bona?

Tania , parerea mea e sa schimbi doctorita, e o nesimtita sa te tine la usa gravida + copil mic in brate cu febra, mai ales ca anuntasei vizita la cabinet

Joy , hai ca ma apuc de galerie ca vad ca AMR e 1zi . Nastere usoara

Noki , superbe pozele, abia azinoapte am reusit sa le vad pe toate, tare mult mi-au placut,



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Alinush, nici nu ai aparut bine si deja iei bataie!!!!! Pai cum apari asa si zici ca pleci? Ce pauza, n-ai de lucru? Si care dependentza? ca tu nu esti nici pe jumatate asa de dependenta ca multe altele d epa aici! Me, included!
Ia revizuieste-ti atitudinea!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Vecina, ce vaccin? A facut Tzitzi 2 ani si am ratat io momentul?

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Nu ma, e vorba de Act Hib-ul de 1,6 ani pe care l-am tot amanat din cauza de concediu, diarie si altele din gama asta, deci recuparam acum.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

quote:
Originally posted by Mihaelutat

Bai fetele mare atentie la mine ca va mananc cu fulgi cu tot.
Deci care vine la intalnire maine? Hai putina mobilizare sa nu o dam cu oistea in gard in ceasul al XII.
Mihaela



mama lu' titi, nu te supara pe mine, stii ca de dimineata eram depresionata ca am ramas acasa singurica, iar acum am gasit o modalitate de a ajunge langa sotul iubitor! pentru asa o cauza nobila, cred ca nu te superi pe mine ca m-am razgandit si nu mai vin, nu?

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput