Imprevizibili martie aprie 2004 (85)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

neata!
o cafea cine doreste?
recunosc ca am citit sa vad ce faceti dar cum, ca de obicei, ma grabesc, va invit doar la cafea si de citit citesc mai incolo.

Saptamana trecuta a fost grea, dar bine ca a trecut. Raul mi-a facut otita si bronsita astmatiforma, dar Doamne multam acum e mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Imi pare rau Clau ca ati fost bolnaviori! Bine ca a trecut !

Mariana, ti-am vazut unul dintre flacai in poza de pe site ! O, Doamne frumosi baieti mai ai ! Sa stii ca floricica primita de la tine e foarte frumoasa ! Acum a si inflorit!

Alona, La multi ani ! Acum am vazut ca a fost ziua ta !

Lavi, ce-mi place ca faci atat de multe lucruri cu bebelusele tale ! Si noi lipim si decupam mult ! E activitatea preferata a Dariei ( momentan)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:



Neataaaaaaaa!

Vin si eu la ..... un ceai (cafea nu mai beau de.....12 ani , cred)

Na ca ma gandeam ca mai am timp de o barfa , dar s-a trezit cocolina ai mica .......pusi si ....pe deseara....dupa tura doi de "calcat"

Clau sanatate multa lui Raulica fara frica.

Laura
...... nu-i aduce mosul un fratior/surioara DAriei?

ciao si o zi faina tuturor

Lavinia, mami de doua "cocoline": Hanna (16.04.2004) si Thea (22.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:

tu fetele hai sa va mai intreb una: aveti poze pe flickr?

Am albumele fetelor acolo care nu pot spune ca sunt putine (capitole) insa mi-au lasat abia acu pana in decembrie posibilitatea de a le putea vedea pe toate.Cica din ianurie tre sa platesc sa beneficiez de serviciul ce-l am acu in rest se vor vedea doar ultimele 200 poze.

E super naspa mai ales ca pe yahoo de ex aveam poze de la primul anisor al hannei pana in prezent.

stiti voi alta pagina unde pot sa-mi pun pozele (gratis) fara granite
Mi-ar parea rau sa-mi dispara pozele vechi (adica sa nu le mai pot vedea, ca cica daca platesc apar iar toate )

pa

Lavinia, mami de doua "cocoline": Hanna (16.04.2004) si Thea (22.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Lavi, photobucket.com, webshots.com......acestea le folosesc eu. Pupici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Hop si noi. Va citesc aproape zilnic, dar nu apuc sa mai scriu plus ca nici noutati nu avem. De saptamana asta am terminat cu alaptatul si sunt putin trista. Petra a fost bolnavioara saptamana trecuta si nu a prea vrut sa pape si sa suga asa ca am rarit-o, iar de sambata nu a mai supt deloc asa ca nu o mai pun la san, desi o sa-mi lipseasca.
Lavi, v-am vazut pozele, ce sa mai zic foarte frumoase si fetele sa le tot pupacesti nu alta, dar nici cu tine nu mi-a rusine, arati tare bine cum ai reusit ca eu nu reusesc nici cum.
Clau, ai mei sunt bolnavi tot timpul ba unu ba altu mai ales in perioada asta oct-noiembrie-decembrie cand vremea e schimbacioasa si la gradi e tot timpul cate unu bolnav.
Laura, sa inteleg ca te gandesti serios la o surioara? Haide-ti fetelor ca deja aveti copii mari, la subiectul lui Petra sunt o gramada de mamici gravide cu bb2 si Petra nu are un an jumate inca, aici la noi mai slaba miscarea.
Va pup ca a inceput Petra foiceala,dar va urmaresc in continuare din umbra.

si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Wow ! Avem vesti de peste ocean !!!!!! Codruta ma bucur ca avem vesti de la voi ! Am vazut pozele, Tudor eu un frumos ! Imi rau ca nu o mai alaptezi pe Petra, stiu ce bine e sa simti un copilas la san !

Sa stii ca nu ne gandim la al doilea bebe. Aveam noi ceva ganduri, dar ne-au trecut !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

Salutare de la mare!!!
Si noi suntem bine. Noutati: ne pregatim de serbare, el va fi un spiridus (acum ne batem capul sa gasim si costum pe masura lui), va spune 2 strofe (sper).
De sabatori vrem sa mergem la bunici la munte.
cam astea ar fi.
Am o lista de fete pe care le-as chema la apel. stiu ele.
Va pup.

Andreea, mami lui Alexandru (26 apr 2004)
noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

La muuuulti ani Andreilor si Andreelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

LA MULTI ANI, ANDREEA!

La multi ani tuturor celor care s-au sarbatorit astazi!

pt toata lumea

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput